Oceny Ssangyong Korando III SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW od 2013

Ssangyong Korando III SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW od 2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ssangyong Korando III SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW od 2013

SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW
Samochód zakupiłem w 2018 roku w Niemczech od pierwszego właściciela z przebiegiem 48 000 km. Skusiła mnie niska cena i młody rocznik auta z prostym silnikiem idealnym pod instalacje gazową. Obecnie auto ma przejechane 107 000 km. Samochód bezawaryjnie jeździ. Z plusów to oszczędny silnik który potrzebuje około 10 L LPG na 100 km. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą ( wzrost około 200 cm). Bardzo dobre wyciszenie kabiny i szybko nagrzewający...
~patrol1093
SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW
Bardzo wygodne, bezawaryjne i niedocenione auto. Samochód kupiony od pierwszego właściciela z przebiegiem 40000 kilometrów i jak na razie żadnych usterek. Regularna wymiana oleju i części eksploatacyjnych to jedyne koszty które są ponoszone w przypadku tego auta. Jeżeli ktoś ma dylemat ze względu na markę, to zapewniam że na prawdę warto!
~Marc
SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW
fajnie sie prowadzi , pali mniej niz dacia, super wygodnie i ciszej niz w sportage czy innym podobnym. Jak na razie wszystko na plus. (nawigacja kenwooda jest jedynie padaczką).
~Darek
SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW
Auto zaskakuje dynamiką i mocą silnika, przy małym zapotrzebowaniu na paliwo w codziennej eksploatacji. W mojej ocenie, produkcja aut terenowych od lat 50-tych, długie lata współpracy z mercedesem i ponadczasowa stylistyka (G. Giugiaro!!!) skutkowała stworzeniem znakomicie zbalansowanego auta: jest solidne, oszczędne, dynamiczne i przyciąga wzrok (założyłem solidne alufelgi w kolorze nadwozia). Wiele osób zaskakuje fakt pochodzenia auta z... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~alab
SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW
Silnik b.dobry. Pojemność zbiornika paliwa b. przeciętna. (Silnik)
~Gienek
SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW
wysoki komfort zarówno z przodu jak i z tyłu, co jest rzadkością w tym segmencie (Widoczność)
Ssangyong Korando III SUV Facelifting