Ocena kierowcy - Ssangyong Korando IV

Macono, 2 lata temu
Rok produkcji 2018
Ssangyong Korando IV 2.0 149KM 110kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Brak systemu start stop, silnik zbudowany wg starej myśli mercedesa gdyż ssangyoung należał kiedyś do mercedesa, Mercedes miał udziy...silnik cichutki, chodzi jak zegarek
Super auto..ludzie są ślepi i idą ślepo za marketingiem...dzięki temu można było kupić fajne auto wyprodukowane w Korei , z bardzo dobrych materiałów, niespaczone europejskimi normami i ksiegowymi. Nie masystemu start stop, klasyczny ręczny..silnik dawna szkoła mercedesa.dobrze że ludzie kierują się reklamami dzięki temu mam wyróżniający się na ulicy bezawaryjny samochód
Przejechałem prawie 200 tysięcy.silnik nie ruszany.tyka jak zegarek.wolnossaca benzyna , wtrysk pośredni, łańcuch fabryczny. Namawiali mnie na gaz gdyż ma regulację hydrauliczna i idealny do gazu...nie założyłem, sporo jeżdżę, troszkę zaluje
6 biegowy manual, bez zarzutów, na trasie na 6 prędkość 150 km/h , obroty niecałe 4 tys. Znajdźcie mi innego suva w tej klasie z taką przekładnia.nie ma!!!!!
Wspomaganie bardzo lekko pracuje , zawieszenie mile
I to kolejny dinozaur na rynku...waży prawie 1600 kg. O czymś to świadczy że blacha gruba a nie tak jak w Japończykach czy Niemcach...podnosząc maskę auta czuję się jakby klapa od czołgu była .taką ciężka...i to znowu dzięki temu że auto produkowane wg starej szkoły a nie obecnych trendów w oszczędzaniu
Bardzo pojemne auto w środku i super widoczność
Bajka ..niejeden SUV klasy niby premium niech się uczy
Żerniki awarii. Żerniki. Spalanie miasto 9l , na trasie prędkość 150 km spalanie 6.8
Bajka, auto ma wszystko, navu, podgrzewane siedzenia, klima, podświetlane lusterka zewnętrzne...dotknięcie podsufitki zobaczcie jakich tam użyto materiałów...sam kluczyk do auta jest bardzo fajny porządny solidny
Zero problemów auto jak nowe

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 149KM 110kW [l/100km]

7,6