Oceny Ssangyong Korando IV

Oceny Ssangyong Korando IV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ssangyong Korando IV

~Konrad
Ssangyong Korando IV
Niezawodny dny samochód ..nie mogłem już patrzec na ilość kia sportage i Hyundai Tucson na naszych drogach.do tego jak wsiadłem do korando jakość wykonania i użytych materiałów bije na głowę kia i hundaia
~Konrad
~Zbyni
Ssangyong Korando IV
Podzielam wcześniejszą opinię. Ssangyoung jest marką u nas nieznaną. I bardzo dobrze.. jakością materiałòw, zabezpieczeniem blach przed korozją, jakością głośnikòw, bije na głowę auta masowe. W Ameryce południowej, Australii auto bardzo doceniane
~Zbyni
~Macono
Ssangyong Korando IV
Super auto..ludzie są ślepi i idą ślepo za marketingiem...dzięki temu można było kupić fajne auto wyprodukowane w Korei , z bardzo dobrych materiałów, niespaczone europejskimi normami i ksiegowymi. Nie masystemu start stop, klasyczny ręczny..silnik dawna szkoła mercedesa.dobrze że ludzie kierują się reklamami dzięki temu mam wyróżniający się na ulicy bezawaryjny samochód
~Tomasz
Ssangyong Korando IV
Samochód nie sprawiający kłopotów.Wszystkie mechanizmy działają lekko i precyzyjnie,więc kobiety były by zadowolone.Dość praktyczny,wygodny.Jak do tej pory niezawodny.Do miasta i na autostradę gdzie prędkości 140/150 nie stanowią problemu.Przyśpieszenie przeciętne i nie za ekonomiczny.Najlepiej wychodzi mu spacerowa jazda bez pośpiechu.
~Tomasz
~Artur Gregorczyk
Ssangyong Korando IV
Bardzo dobre auto, za relatywnie nieduże pieniądze,jazda na gazie to jakieś 22-25 zł / 100 km.Duży SUV , bardzo przestronny o atrakcyjnym wyglądzie , do tego bardzo dobrze wyposażony ,materiały wykończeniowe dobrej jakości / skóra na siedzeniu kierowcy - jak nowa przy 68 000 km / z napędem na cztery koła . Dobre właściwości terenowe - rewelacyjny prześwit 24 cm .
~flow
Ssangyong Korando IV
Wadliwy akumulator. Wymieniony na nowy w ramach gwarancji. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~marek