Lista ocen Ssangyong Tivoli (23)

~SSY
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Auto bardzo przestronne, ogromny bagażnik to był jeden z głównych powodów wyboru Tivoli Grand. Nie znalazłem innego crossovera z tak wielkim bagażnikiem i przestrzenią w środku. Do tego bardzo, naprawdę bardzo dobra jakość wykonania. Owszem, większość to plastiki, ale są świetnie spasowane i dopracowane. Nic nie puka, nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi. Ssangyong zrobił świetną robotę! Mam środkową wersję wyposażenia Quartz i nie mogę...
~Terenn
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto z bardzo dużą ilością miejsca w środku. Wygodne w codziennym użytkowaniu i bardzo oszczędne. Ma pewne minusy takie jak belka zawieszenia z tyłu przez co auto traci na komforcie, czy opóźnienie na wciśnięcie pedału gazu do którego ciężko się przyzwyczaić. Natomiast nadrabia prostota konstrukcji przez co się nie psuje i jest oszczędny, światła świecą mega super , radio gra jak na takie auto bardzo dobrze, silnik toleruje LPG i to ze...
~pozyTivo
Crossover 1.6 128KM 94kW
Wygodny, wielkość w sam raz (identyczna z Audi x2:) do miasta (parę razy tylko dzięki tym gabarytom mogłem się zmieścić przy parkowaniu w Wwie) i na wyjazdy wakacyjne 2-3 osób, lepiej zrobiony i wyciszony niż auta miejskie (zwłaszcza zawieszenie), silnik wystarczający
~pozyTivo
4,1
~Svensson
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto kupione w salonie. Przejechało 40 000 km, kraj, Europa. Nie doszło do usterki, która unieruchomiłaby je na drodze. Wszystkie funkcjonalności maszyny działają.
~janusz
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto kupione do firmy,jestem jednym z kierowców,bryczka typu gniotsa nie łamiotsa,dobry prześwit
~janusz
~Slawomir
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Zakup to byl czysty przypadek. Auto okazuje sie w miare dynamiczne,przestrzenne ,ma nadzwyczaj wygodne fotele. Po 12 godzinach jazdy nie mialem zadnych uwag co do fotela kierowcy. Plecy nie bolaly. Spalanie...moze troche wiecej niz u konkurencji ale czy ten 1 litr wiecej to duzo...?
~Piter1234
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Minus za wygłuszenie, oraz "gumowaty" układ kierowniczy. Fatalne prowadzenie pow 140km/h

Usterki Ssangyong Tivoli

Ssangyong Tivoli – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojciech
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Bardzo fajny samochód. W zasadzie po długich poszukiwaniach w segmencie SUV/crossover wróciliśmy z Żoną do pierwszej opcji czyli właśnie tej marki. Po jeździe testowej zdecydowaliśmy się go kupić. Mamy wersję Quartz z dodatkową instalacją LPG dedykowaną dla tego silnika zamontowaną u dealera w Radomiu