Lista ocen Ssangyong Tivoli (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Terenn
Crossover 1.6 128KM 94kW
Tanio tanio i jeszcze raz tanio przez 100tys km tylko oleje klocki tarcze, spalanie w zależności od stylu jak ktoś przewiduje drogę, zmienia biegi jak pokazuje na zegarach to 7l a nawet poniżej można zejść. Natomiast przy normalnym użytkowaniu ok 8.5l LPG wciąga a jak fantazja poniesie to i 11l zje.
~Wojciech
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Instalacja LPG jest nie dawno założona, w zasadzie zrobiliśmy na niej dopiero koło 1000 km więc po regulacji może będzie jeszcze mniej spalać. Do tego przy tej jednostce silnikowej pobiera jeszcze trochę benzyny. Około 2l na 100 km.
~Svensson
Crossover 1.6 128KM 94kW
Przeglądy nie są drogie. Jeśli nie ma jakichś poważniejszych napraw można zmieścić się w 1000 zł. Spalanie nie dochodzi do 9 l. Na trasie potrafi zejść do 6,2.
~Slawomir
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Jak do tej pory zadnych extra kosztow tylko gwarancyjny przeglad. Cena przegladu taka sama jak u innych producentow.
~SSY
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Na razie tylko koszt benzyny :) Duże koszty przeglądów - drugi przegląd kosztował mnie 1800 zł
~pozyTivo
Crossover 1.6 128KM 94kW
Chyba jednak niezbyt tanie przeglądy, ale za to w cenie miałem LPG - z każdym kilometrem "zarabiam" :)
~pozyTivo
~Adam
Crossover Grand 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Nie można narzekać, szczególnie w wersjach z instalacją lpg.
~Piter1234
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Ciężko coś powiedzieć bo auto nowe. Narazie jest ok

Usterki Ssangyong Tivoli

Ssangyong Tivoli – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu