Oceny Subaru Forester I 2.0 122KM 90kW 1997-2000

Subaru Forester I 2.0 122KM 90kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Forester I 2.0 122KM 90kW 1997-2000

~adamis
Kombi 2.0 122KM 90kW
Pod każdym względem codzienna jazda jest radością. Żadne auto tak na mnie nie działa, jak Forester. A już widok gęsto sypiącego śniegu to sama radość. Zaskakuje też na + solidnie zabezpieczony przed korozją spód auta. Pomimo 19 lat nadal nie ma tam ani cm2 rdzy. Na tylnych nadkolach pojawiły się malutkie purchle.
~arturj
Kombi 2.0 122KM 90kW
Auto ma niby 212000 km. ale to raczej niby, jak to mają auta sprowadzone... Kupiłem je rok temu i zrobiłem nim 30 tyś km. Oprócz koniecznych przeglądów - rozrząd, oleje, zawory nic nadzwyczajnego mnie nie spotkało.
~kropi
Kombi 2.0 122KM 90kW
To się nie mogło udać - auto zostało kupione zimą, po zmroku, od handlarza, który przywiózł je z Włoch. Jedyny przebłysk rozsądku stanowiło sprawdzenie na alejce w Nastapolu, co zaowocowało diagnozą wyszłych łączników i braku oryginalnego lakieru poza dachem. Kupiliśmy je dla Żonki po długich poszukiwaniach auta z napędem 4x4, a żadne inne jej nie pasowało, więc jak już wsiadła i powiedziała, że lubi, ja na to \"biorę\". I po 3 latach mogę...
~ms
Kombi 2.0 122KM 90kW
Uwielbiam ten samochód, mój ślubny nie jest zazdrosny o tę miłość bo też chce tylko Subaru :-) Generalnie odwzajemniona miłość od pierwszego wejrzenia, cieszy każdy kilometr, a że autko nie nowe trochę trzeba dbać.
~Jakub
Kombi 2.0 122KM 90kW
Auto mnie zaskoczyło pod każdym względem. Za te pieniądze, taki luksus i komfort przerósł moje oczekiwana. Już zbieram na kolejnego Foresterka
~krektun @wp.pl
Kombi 2.0 122KM 90kW
Wbrew pozorom spala w jeździe mieszanej 8-8,5 litra /100 km. doskonały w terenie, niezły przy wyprzedzaniu no i komfort jazdy.Jak dotychczas bez zarzutu.
~LuKaSeKbP
Kombi 2.0 122KM 90kW
Idealnie wymierzona, precyzyjna, drążek zmiany biegów idealny, choć wygląda jak w sunnym ;) (Skrzynia biegów)
~mac
Kombi 2.0 122KM 90kW
Pierwszy raz próbowałem odpalić uruchomiony już silnik. (Silnik)
~wolub@wp.pl
~womel
Kombi 2.0 122KM 90kW
Tej wersji troszke brakuje mocy, polecałbym raczej turbo (Silnik)