Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Subaru Forester I

Subaru Forester I
Lata produkcji: 1997 - 2002
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe
Pierwsza generacja modelu debiutowała w 1997 roku (rok później w USA). Forester bazował na prototypie Sutoriga z 1995 roku. Auto oparte pod względem technologicznym o rozwiązania stosowane w Subaru Imprezie było połączeniem kombi i małego SUV-a. Dzięki swojej niezawodności, Forester nieźle przyjął się na rynku. Świetnie sprzedawał się przede wszystkim w Australii, gdzie trzy razy z rzędu wybierano go najlepszym przedstawicielem klasy SUV. W 2000 roku Forester przeszedł modernizację. Dwa lata później został zastąpiony przez model drugiej generacji.
Powagosław

Stonowany jak zawsze, z jeszcze większą nutą młodzieżowości, którą Forester dawkuje bardzo ostrożnie. Może to lekarstwo na kiczowatość, która toczy niejedno auto w tym segmencie. Wszyscy wiemy, jakie są zalety Forestera, do jego specyficznego uroku można się przyzwyczaić.

~Powagosław
Luzacjusz

Niekwestionowany brzydal nr 1 w swojej klasie znów jest brzydszy niż był. Znając wyczyny designerskie Subaru, gotów jestem nawet uwierzyć, że o to chodziło. Jedno, co dobrego można o nim powiedzieć, to, że nie jest koreański, jak wiele SUV-ów. Bez cienia ironii.

~Luzacjusz

Subaru Forester I – wybierz silnik

Dane techniczne Subaru Forester I

Moc silników 122–210 KM
Pojemność silników 2,0–2,5 l
Prędkość maksymalna 166–225 km/h
Przyspieszenie 0-100 6,3–12,4 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Subaru Forester I
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 3267
Koszt ogólny 39,64 PLN
LPG32.23 PLN
PB44.7 PLN
Wydatki serwisowe 21,78 PLN Pozostałe wydatki 11,74 PLN

Publikacje o Subaru Forester

Newsy o Subaru Forester