Lista ocen Subaru Forester IV Terenowy 2.0i 150KM 110kW 2013-2016 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sanfot
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Co mnie drażni wyjątkowo to radio - ( dziwnie zmienia częstotliwości, dziwnie buforuje strumień, a pendriva obsługuje jak z przeproszeniem windows millenium ... ). Oświetlenie bagażnika - coś jak światełko w tunelu - niby świeci, daje nadzieję ale niewiele pomaga. Klapa bagażnika - brakuje 5 cm żeby przeciętnie wysoki facet nie walił w nią łbem po otwarciu . Stacyjka - po wyłączeniu silnika - dlaczego nadal świecą światła, a szyb nie...
~Jeronimo
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Po japoński, zgodnie z tradycyjną szkołą dalekowschodnią. Jest OK ale niektóre rozwiązania są bardzo nielogiczne (mały ekranik centralny, przyciski jak z lat 90tych). Jak ktoś lubi lekki vintage, będzie zachwycony.
~dimon44
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Ergonomia wzorowa. Jeździłem wcześniej "japończykami", więc bez trudu odnalazłem się w Forka. Dotyczy to także przestrzeni silnikowej i ogólnie samochodu. Wszystko jest pod ręką i opisane.
~dimon55
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Ergonomia wzorowa wewnątrz kabiny. Natomiast wkurzają mnie oszczędności tj. jeden uchwyt do zamykania klapy, brak trzeciego isofixa z tyłu albo na fotelu pasażera.
~Marcin
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Obsługa urządzeń prosta, ilość przycisków na kierownicy - sprawia wrażenie dość dużej natomiast o pomylłę czy watpliwości niezwykle trudno.
~Slavo
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Intuicja i jeszcze raz intuicja,już po 10 minutach wiedziałem co i jak - a jest to mój pierwszy Subaru.
~tołdi
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
W sumie dobrze . Trochę mi brakuje rozkładanego podłokietnika, takiego jak w XT.
~kaxiu
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Niby dobrze, ale sterowanie ekranem bywa upierdliwe.
~Janusz
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu choć kompletnie bez polotu.
~Jarek Ast
Terenowy 2.0i 150KM 110kW
Swietna pozycja za kierownicą, świetny infotainment.
Subaru Forester IV Terenowy