Oceny Subaru Impreza I Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW 1998-2000

Subaru Impreza I Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW 1998-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Impreza I Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW 1998-2000

~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Świetne auto do zabawy na śniegu i żużlu. Wystarczająca moc do codziennej jazdy i czasami wypadów na szaleństwo po śliskiej nawierzchni. Na śnieg i w góry poezja. W Bieszczadach w zimie wjeżdzałem w takie miejsca że niejedna pseudo terenówka bulwarowa by miała problemy, jednak trzeba pamiętać że to nie terenówka i prześwit nie taki sam. Na trasie mocy wystarczająco i kultura pracy boksera to coś pięknego. Coś jak diesel jeśli chodzi o moment...
~misiek_zx6r
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Zadowolony od samego poczatku, samochod cieszy bardzo i to bardzo, jest bardzo wygodny, nie spodziewalem sie tego, Terrano jest przy tym jak woz drabiniasty, zaden niemiec nie da ci tyle uciechy co to, a i interesujacy sie cudza wlasnoscia przechodza kolo niego obojetnie.
~Imprezowicz
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Jeśli szukasz nietypowego, wyróżniającego się z tłumu auta, które świetnie się prowadzi, wspaniale brzmi i sprawia wielką radość z jazdy - szczególnie zimą - nie zastanawiaj się! ;)
~Thelyn gg:3129446
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Troche za słabe hamulcje ( bebny z tylu wolaja o pomstę do nieba :/ )Nastepny samochod to najprawdopodobniej Impreza lub Forester tylko tym razem juz z turbo ]:->
~malygo
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Impreza fascynuje kazdego prawdziwego fana motoryzacji i rajdow!!i mysle ze to najlepsze autko w klasie ktora tworza wraz z mitsubishi lancerem,po prostu nie maja sobie rownych!!
~wilma4x4@wp.pl
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
najlepsze auto jakie miałem pod wzgłedem osiągów i prowadzenia, choć półka przypomina mi Colta z lat ´80. Jak na te osiągi zbyt słabe hamulce.

Usterki Subaru Impreza I

Subaru Impreza I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Warrenb
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Jeszcze nie miałem i nie jeździłem lepszym wózkiem!
1,3
~Jerry
~Rafał_29
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Chyba jak każdy pozytywnie zaskoczony, napęd rewelacja stałe 50/50 daje pewnośc w kazdym zakręcie i bezkonkurencyjnośc w zimie, spalanie gazu bardzo oszczędne, mam stylizacje nadwozia na wersje GT wiec cieszy tym bardziej, silnik i skrzynia bardzo przyzwicie, siedzenia wygodne ale wygladaja jak taborety, ogólnie polecam, wyrużnia z tłumu, daje pewnośc jazdy, w miare niezawodne i 4x4 tylko strasznie surowe w środku i niestety przy wiekszych... (Silnik)
~shadok4@poczta.onet.pl
this is it