Lista ocen Subaru Impreza II (50) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweu
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Chyba największa bolączka, przynajmniej dla mnie. Jeden z powodów, dla którego miał być Forester. Mam 185cm i jeśli ustawie sobie fotel komfortowo, tak aby wyprostować nogi (nie ma problemu), to żona z tyłu marudzi, że jest odrobinę za mało miejsca. Ale nie oszukujmy się, przecież to Impreza. Bagażnika jest nieco więcej, niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać (kombi/hatchback).
~wbprus2@op.pl
Kombi 2.5 AWD 300KM 221kW
To jest najwieksza wada takich maluchow C ompaktowych. Wytwarzaja je wprawdzie na USA i Europe Japce= ale ... sa tej wielkosci samochodki ciane! Mimo wiec malenkich gabarytow karoserii jest to dosc wygodny POjazd dla 2-ch osob z malenkimi dziecmi czy z turystycznym bagazem! Tylko kurduple - japcowe i srodziemnomorskie moga mowic,ze to jest 5 osobowe wnetrze!
~Piotr
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Auto zaprojektowane z myślą o kierowcy - szaroka skrzynia biegów odbija się na przestrzeni na nogi przedniego pasażera, z tyłu tunel na wał może być irytująy, jednak na kilkudniowej wycieczce tym samochodem w 4 osoby nie możnabyło narzekać na wygodę. Mam 180cm wzrostu i zarówno z przodu jak i z tyłu nie miałem większych problemów.
~avic
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
Nie interesuje mnie miejsce na tylniej kanapie- prawie zawsze jeżdżę sam, albo w 2 osoby. A te mają na przedzie odpowiednio dużo miejsca. Ja mimo 190cm wzrostu i słusznej postury mam dobrą pozycję. Fotele kubełkowe też robioą robotę. Na tylnej kanapie ponoć nawet 2 osoby dorosłe mogą jechać.. tak słyszałem :)
~jim
Sedan 2.5 WRX STI Turbo 280KM 206kW
nie mam wielkich oczekiwań w tym zakresie. dla mnie było ok. bagażnik dla 2 osób spory - ale uwaga nie składa się tylna kanapa (tylko tunel) - więc czasem pożyczałem forda fiestę żony żeby przewieźć większe rzeczy :)
~Hrebenne
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
W legacy było trochę więcej miejsca, ale wciąż jest wygodnie. Schowek między przednimi fotelami mógłby być większy, poza tym uchwyty i przegródki- wszystko w zasięgu ręki
~Marcin
Sedan 2.5 WRX STI Turbo 280KM 206kW
Jest 4 osobowy 4 drzwiowy i ma bagażnik.Widziałem tu już gorsze auta. Dla wielodzietnej rodziny się nie nadaje ale dla singla, 2 osób ew z 1 maleńtwem wystarczy.
~Kamil
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Z przodu przestrzeń jest OK, ale z tyłu miejsca jest mniej i osoby większych gabarytów mogą mieć problem ze zmieszczeniem się w środku będzie im trochę ciasno
~Friderooo
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Przestrzeń jest ograniczona ale w drodze kompromisu dadzą radę się tam zmieścić wygodnie 4 osoby. W trasę 5 bym nie brał
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza II
10,5
11,9
~Makdevil
Sedan 2.5 AWD 177KM 130kW
Z przodu OK. Niestety po dosunięciu foteli przednich w tył - mocno ogranicza miejsce na nogi pasażerów tylnej kanapy.