Lista ocen Subaru Impreza II (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~biszo
Sedan 2.5 WRX Turbo 230KM 169kW
Te osiągi za tą cene?! Nieosiągalne charakterystyki u innych producentów. Biorąc pod uwagę modele zbliżone, do osiągów imprezy ..to trzeba wydać na takie auta dużo, dużo wiecej
~Kamil
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
biorąc pod uwagę małą awaryjność auta i związane z tym rzadkie wizyty u mechanika piątka. Duże spalanie i nie za duży zbiornik paliwa ocena w dół
~Ami
Sedan 2.5 i 16V RS 167KM 123kW
byl drogi w zakupie, w porownaniu do konkurencji (jakkolwiek z napedem na jedna os). na naprawy wydaje co najmniej tyle ile na inne moje auta.
~filipous
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
Nic nie mam do zarzucenia , bardzo odpowiedni zakup. Auto ma swój niezachwiany prestiż, widać je na drodze, świetnie się prowadzi co chcieć więcej ??
~555
Sedan 2.5 WRX Turbo 230KM 169kW
szczegolnie z USA!!! Nie badz glupi kup Subaru z usa poniewaz jest 2 razy tansze i do tego z innych materialow zrobione niz w europie!!!
~plejadek
Sedan 2.5 WRX Turbo 230KM 169kW
Auto powoli nabiera statusu "kultowego" Zauważyłem, że jego wartość od 2 lat właściwie jest na tym samym poziomie.
~Maksiu94
Sedan 1.6 i 95KM 70kW
no cena trochę sporo, zbieram już od komunii, ale moze w przyszłym roku, jak moje seicento padnie:):) to sprobuje kupic!!!!
~angelika.88@vp.pl
Sedan 2.0 i 16V 150KM 110kW
Subaru Impreza nie jest tanim autkiem ale pieniądze te nie są za nic, więc cena odpowiada jakości jak najbardziej
~Hrebenne
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
16 tysięcy za samochód w dobrym stanie i o umiarkowanym przebiegu to moim zdaniem dobra cena
~Pedros
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Biorąc pod uwagę ceny nowych aut w Polsce przy obecnym kursie to ten stosunek nie jest ciekawy.