Lista ocen Subaru Legacy III (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Szału nie ma. OK, silnika w zasadzie nie słychać poniżej 3500 rpm, ale wiatr swobodnie hula w uszczelkach oddzielających bezramkowe szyby od karoserii, nic nie tłumi też szumu opon o mokry asfalt, zwłaszcza tylna ośka gra tu pierwsze skrzypce. O ile po mieście to nie przeszkadza, o tyle na dłuższe trasy może być męczące. Oczywiście bagaże tłumią hałasy dobiegające z bagażnika, ale nie jest to pojazd dla audiofila.
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
jak sobie przypomne megankę w kabrio gdzie jest głośniej niz w normalnej budzie , a do tego pustą puszke po kacie to było naprawdę głośno i czasem aż głowa bolała , nie szło się skupić , a o słuchaniu radia na autostradzie zapomnij . w subaru jest super, też są szyby bez ramek ale bez problemu można słuchać radia czy z kimś rozmawiać
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
Tu jest mały minus. Mogło by być lepiej wyciszone. Jazda w mieście jest dobrze a nawet bardzo. Na trasie jak ktoś nie lubi głośno słuchać muzyki albo silnika to trochę się umęczy. Przy 130/140 km/h jest dość głośno. Uwaga nie jest to beznamiętny huk, auto na prawdę ładnie mruczy - nie męczy się a po wciśnięciu gazu słychać piękny mruk :)
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Niby szyby bez ramek, czyli bez niczyjej "pomocy" dociskają się do karoserii. Myślałem, że przez to + wiek auta będzie świszczało a jednak... Dawało radę. Generalnie całkiem nieźle jak na wiek, konstrukcję i tak dalej. Jakby ktoś dbał o uszczelki (miałem zaniedbane) i tak dalej - na pewno byłoby ok.
~Marcin
Kombi 2.5 156KM 115kW
W środku jest cichutko- niektórym może to przeszkadzać, gdyż tylko delikatnie słyszymy piękny dźwięk silnika. Powyżej 160km/h zaczyna być głośniej- szum wiatru- prawdopodobnie jest to spowodowane brakiem ramek w drzwiach.
~Mortifer
Sedan 2.5 156KM 115kW
Po przesiadce na legacy zdarzyla mi isę próba uruchomienia pracującego silnika! Teraz patrzę na obrotomierz... Na wyższych obrotach slychać przyjemne mruczenie silnika. Ogólnie nawet przy wysokich prędkościach (200+) jest cicho.
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Jest świetnie. Nie słychac za bardzo silnika, samochód na autostradzie przy prędkościach rzędu 140-160 km płynie po drodze. Podobno bezramkowe okna szumią. Ja tego nigdy nie słyszałem.
~Lilu
Kombi 2.0 125KM 92kW
Na polskich dziurawych drogach coś tam jednak słychać jak się wpadnie w dziurę, ale nie ma co narzekać w innych jest gorzej wiem to z autopsji.
~mztom
Sedan 2.0 125KM 92kW
Dobrze jest wyciszony i spasowany środek nic nie trzeszczy i nie szumi ponad normę powietrze w okolicy 200 km/h
~Kario
Sedan 2.5 156KM 115kW
Samochod cichy, ale nie az tak jak niemieckie samochody klasy premium. Jednak nie meczy przy predkosciach dochodzacych do 200.