Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateusz_szymański
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Kierowca ma wystarczająco miejsca by swobodnie usiąść natomiast, może zapomnieć, że skorzysta podczas jazdy z podłokietnika ponieważ jest on za daleko by swobodnie się o niego oprzeć. Natomiast pasażerowie nie skarżą się na małą przestrzeń z tyłu i z przodu, dlatego, że taka nie występuje(zadziwiająco), natomiast jeśli jedzie 5 chłopów, to z tyłu po środku jednemu będzie troszkę ciasno na boki.
~cubikon
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Kierowca i pasażer mają komfort. Jak na tak duże auto to zdecydowanie za mało miejsca z tyłu. Wiedzieliśmy to kupując auto z założeniem że jeszcze długo dzieci nie będę potrzebowały tam dużo miejsca na nogi. By móc jednak swobodnie wstawiać i wyjmować fotelik pasażer musi się przesunąć do przodu i tu sytuacja z komfortowej zmienia się w przeciętną.
~Tomek
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Jako pasazer moze 2-3 razy jezdzilem. Mam 180cm wzrostu i za mna jest mnostwo miejsca, wiec raczej pasazerowie nigdy nie narzekali nawet jak w 5 osob sie jezdzilo w dluzsze trasy. Jako kierowca tez nie narzekam na miejsce. Fotel kierowcy elektrycznie regulowany w kilku plaszczyznach wiec kazdy se znajdzie pozycje.
~DarQ_
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
bardzo duże kombi, przy 185 za mną mają wygodnie, bardzo cieszy mnie brak progu ładunkowego bagażnika i możliwość złożenia kanapy co daje wielki bagażnik. Absurdalna jest jednak roleta bagażnika która jest jakby za krótka? Początkowo myślałem że mam jakiś tandetny zamiennik
~Seth
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Na tylnej kanapie super. Siedzenie kierowcy zdecydowanie ma za krótkie siedzisko (!!!!), a koszykarzem raczej nie jestem. Brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach. Głupotą jest elektryczne sterowanie fotela kierowcy, bez możliwości zapamiętania jego pozycji.
~Rafał G
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Kabina jest stosunkowo szeroka, tak więc pasażerowie mogą wygodnie się rozsiąść nie stukając się łokciami. Jeśli chodzi o miejsce na nogi - jak na tę klasę z przodu jest dużo miejsca, z tyłu nieco mniej (powiedział bym, że na poziomie BMW serii 3).
~gloners
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy o wzroście do 190 cm pod warunkiem,że lubi nisko siedzieć i opuści fotel maksymalnie do podłogi.Szkoda,że fotel pasażera z przodu nie ma regulacji siedziska na wysokość.Z tyłu miejsca pod dostatkiem.
~raphael4
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Z przodu w sam raz. Regulacja kierownicy tylko w pionie, więc nie jest to samochód dla koszykarzy. Pasażerowie z tyłu mogą pochwalić się sporą ilością miejsca, zadziwiające biorąc pod uwagę, że z tyłu znajduje się jeszcze napęd.
~Wasiu
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Kombi. Wielki i ustawny bagażnik i spora tylnia kanapa. Mniej miejsca co w Passacie, ale spokojnie spełnia warunki rodzinnego kombi. Fotele bardzo wygodne, regulacja lędźwiowa w fotelu pasażera (bardzo przydatna na dłuższe trasy)
~docur
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Nie jest tak obszerny jak np. Mondeo/Avensis. Tymniemniej 4 dorosłe osoby po 15h podróży nie narzekały. Bagażnik w kombi nie jest ogromny (460 l), ale zawsze można roletę zwinąć. Bagażnik jest płytki z powodu napędu 4x4 pod nim.
Subaru Legacy IV Kombi