Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Auto salon Polska. Jezdze od nowosci. Subaru w Polsce maja stala cene w euro i sa przeliczane na zlotowki w zaleznosci jaki jest kurs. W momencie lupna byl w granicach 3,25 czyli bajka, auto z podstawowym wyposazeniem, ktore bylo tansze niz passat, avensis, accord. Jedynie mazda 6 byla konkurentem. To byl przypadek ze tym autem sie zainteresowalem, bo do salonu wchodzilem ogladac inne auto i o subaru nawet nie myslalem.
~raphael4
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Nie posiada tylu elektronicznych "gadżetów" co nowe Mondeo czy Passat. Jednak wystarczy się tylko przejechać (nie trzeba szybko), i człowiek wie za co płaci. Żaden inny samochód tej klasy za podobną cenę nie oferuje tak dobrego napędu. Skromny wizerunek, jednak bardzo wyrafinowana inżynieria to jest to co najbardziej podoba się w Subaru Legacy. Zdecydowanie nie jest to moje ostatnie Subaru.
~Mirek
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Auto kupiłem za 15 000 PLN. Starsze modele chodzą za dużo mniejsze pieniądze. Nie dostanę nic lepszego za tą kasę. Oczywiście rozrząd, oleje, naprawa zawieszenia, 2 sondy lambda, dwumasa itp. kosztowały dodatkowe 7 000. Ale należę do osób, które w każde zakupione używane auto włożą, żeby potem nie zaskakiwało.
~x-men
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
mysle ze jednak diesel w tym wydaniu to pomylka ale kto by kupil to auto w polsce w wersji bezynowej (dla fanow marki) nieracjonalny samochod, oddawajcie wszyscy poklony przed symmetrical awd , reszta sie nie liczy - tylko firma chyba zapomnala ze juz minelo15 lat, z tym podejsciem powinni robic tylko sti tylko po co
~Rafał G
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Na początku, zastanawiałem się dlaczego samochód tej klasy może, aż tak bardzo trzymać wartość. Już po jeździe próbnej zdałem sobie sprawę. Jest to samochód zupełnie inny niż Toyota Avensis czy Honda Accord. Od razu czujemy, że jest to samochód w którego produkcji najwięcej do powiedzenia mieli inżynierowie, nie księgowi.
~Tomek w-wa
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Cena samochodu w promocji 104 tys. PLN co przy stałym napędzie i właściwie kompletnym wyposażeniu uważam za wyjątkowo dobrą i dającym ogromną radość z jazdy. Co do jakości trudno jest mi się wypowiedzieć po 15 tys. km. Chociaż Outlander Turbo poprosił mnie w tym samym czasie o 2 niezaplanowane wizyty w warsztacie.
~cyckocholil
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Jak za kombi z takimi możliwościami jezdnymi, takim prowadzeniem, i silnikiem to cena nie jest wygórowana, co jest tanie to jest drogie, subaru nie jest firmą która idzie na kompromis celem uzyskanie minimalnej ceny produkcji, przedkłada właściwości jezdne samochodu i za to ją cenie.
~cubikon
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Samochód nie jest ani tani w zakupie ani w utrzymaniu. Ktoś kto się na niego zamierza zapewne to wie. W tej cenie można by mieć kilka drobnych bajerów więcej ale tu najważniejszy jest silnik i napęd ... i właśnie z tych powodów kupuje się Subaru
~docur
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Stosunek Cena/jakość bardzo dobry. Mało opcji wariantowych wyposażenia wyposażeniowych ale za to bardzo bogate w standardzie. Identycznie wyposażony Passat z 2.0 FSI i napędem 4x4 (gorszy haldex!) z tylko 2-letnią gwarancją wychodził o 23 tys pln drożej.
~PETTER
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
AUTA W NORWEGII SĄ DUŻOOO DROŻSZE-NIESTETY......SZCZEGÓLNIE TE Z NAPEDEM 4X4 ACZKOLWIEK MOJE KUPIŁEM Z SALONU JAKO 5 LETNIE NA 6 MIESIECZNEJ GWARANCJI I W 100% SERWISOWANE ZA -JAK NA NORGE- DOBRĄ CENĘ
Subaru Legacy IV Kombi