Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi (39) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wasiu
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Kombi więc przestronne, mocno przeszklone, nie mam nic do zarzucenia. Nawet moja malutka żonka radzi sobie bez problemów. Regulacja lusterek na plus (pełna elektryka) no i oczywiście jak ktoś chce może domówić czujniki parkowania itp. Dodatkowy punkt za możliwość elektronicznego składania lusterek- bardzo przydatna funkcja w tunelach, czy przy ciasnym parkowaniu.
~Rafał G
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Duże szyby w drzwiach bez ramek sprawiają, że w środku jest bardzo widno (nawet w wersjach bez szyberdachu). Widoczność do przodu jest bez zarzutu. Do tyłu również (czujniki parkowania są zbyteczne), lusterka boczne są odpowiedniej wielkości dla samochodu tych gabarytów.
~mateusz_szymański
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Wyższy kierowca (180cm+) nie będzie mieć problemów ze spokojnym poruszaniem się wokoło blisko zaparkowanych innych samochodów, natomiast bardzo trudno jest określić kiedy "kończy" się samochód, przez swój wystający masywny tylni zderzak.
~cubikon
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
To jednak duży samochód którego dłuuuga maska stanowi pewną niedogodność. Jak na kombi nie ma problemów z widocznością do tyłu. Początkowo myślałem o montażu czujników ale już mi przeszło. Żona jeżdżąca Yarisem również nie ma problemów z manewrowaniem Legacy
~raphael4
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
W przeciwieństwie do modeli konkurencji widoczność jest bardzo dobra. Lusterka są bardzo duże. Nie żałuję, że mój egzemplarz nie ma czujników parkowania. Po prostu ich nie potrzebuję. Widzę wszystko własnymi oczyma.
~Wojciech Walasik
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Dobra ocena wynika z poprawnej widoczności i bardzo dobrych luster (ogromna jak na te gabaryty powierzchnia). Czujniki cofania umożliwiająw połaczeniu z tymi lustrami i stosunkowo dobrym skrętem, parkowanie "na gazetę".
~x-men
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
nie za twardo nie za miekko , fotele takie sobie,troche za krotkie siedziska, widocznosc do tylu kiepska, brak czujnkow w standardzie, plus za duze lusterka boczne
~legacy
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Przyciemnione tylnie szyby ograniczają widoczność. Za to duże lusterka zasługują na duuuży plus, nigdy nie miałem porblemów z parkowaniem.
~adam
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Widoczność bardzo dobra. Jedynie mały minusik za brak \"złamania\" lusterka bocznego (redukcja martwych sektorów) jakie miałem w poprzednim aucie.
Dziennik kosztów dla Subaru Legacy IV Kombi
11,4
11,9
~Madrak
Kombi 2.5i 165KM 121kW
Nie mam czujników żadnych i jak dotąd o nic nie zahaczylem. Mimo, że to taki trumnowoz widoczność bardzo dobra.
Subaru Legacy IV Kombi