Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi (77)

~Rapp
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
niezwykla kultura pracy. W volvo nie jest ani troche wyższa. (Silnik)
~j23
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
precyzyjna, ale wymaga dokładnego uzywania, nie znosi pomyłem. nie ruszysz w ogóle z drugiego biegu (Skrzynia biegów)
2,5
~zestresowany
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
klimatyzacja w tym wozie to dramat z przodu zimno z tyłu goraco (Wentylacja i ogrzewanie)
~xtc3
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
ocena tylko dobrze, bo moim zdaniem dwójka zaczyna się zbyt wysoko. no i czasem trzeba manewrować na jedynce, bo dwójka zgaśnie. nie wiem czy ten komentarz sie czasem nie kwalifikuje do oceny powyżej (elastyczność pracy silnika) (Skrzynia biegów)
~początkujący subaryta
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Dlaczego przez tyle lat, chociaż interesuję się samochodami i jeżdżę ponad 20lat, nie pomyślałem o Subaru! Dobrze, że doznałem jakiegoś olśnienia! A już miałem kupować jakieś mondeo czy inne jeździdło...
~Zod
Kombi 3.0 i 24V R 245KM 180kW
Trzeba zdać sobie sprawę że konie trochę owsa zjedzą (Silnik)
~erbe
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Przy jeździe autostradowej ok. 9.0/9.5 l/100km. W mieście do 10l/100km. W trasie przy jeździe od 80-110km/h 8.0l - 8.4 l/100 km. Musiałem nauczyć się nim jeździć, bo początkowo spalanie wynisiło o 2-3 l/100km więcej :-). (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,7
~verus maximus
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
sprzęgło pada po 20 tys, to samo klocki, serwis drogi i niekompetentny, bezczelna firma subaru nie potrafi przyznać sie do bubla technicznego. nie dziwie sie że z taka tandetą wypadli z zawodów rajdowych na świecie (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,1
~ROAD_1980
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Gdybym chciał sprzedać ten samochód to wypisywał bym same świetne opinie. nieda się ukryć silnik tragedia 140 tyś i naprawa w salonie 70 tyś bo po gwarancji
3,2
~MAX
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Po 18 tys. kompletnie rozsypało się sprzęgło ; wymiana koła,docisku,łożyska i tarczy. kompletny szok jak wjechał na lewecie. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Subaru Legacy IV Kombi