Ocena kierowcy - Subaru Legacy IV Kombi

Magdzik, 13 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Subaru Legacy IV Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Stały napęd na 4 koła atrakcyjny wygląd spotowa elegancja
Generalnie świetne auto aż się dziwie że tak mało tego jeździ choć mnie to cieszy.Mam nadzieje że moje opinia komuś pomoże w wyborze ,nie bać się LPG jeśli ktoś dużo jeździ to warto, korzyści są wymierne pisze ta opinie ponieważ mi brakowało tej wiedzy przy zakupie tego auta
Silnik pracuje kulturalnie pięknie mruczy zwłaszcza na wyższych obrotach.Aha tu małe sprostowanie moje auto jest z 2006 roku po liftingu więc moc zwiększono do 165 km.Dynamika wystarczająca choć mogłby być nieco bardziej dynamiczny.Ogólnie bezproblemowa jednostka.Aha co Najważniejsze została założona instalacja LPG firmy (BRC) jeżdżę na niej dopiero 4 miesiące i jak narazie jest bez problemu i mysle że tak będzie, a na stacji jak fajnie!
W moim aucie jest automat i muszę przyznać że jest to baaardzo wygodne szczególnie w mieście,jednak ta skrzynia jest moim zdaniem najsłabszym elementem tego auta ponieważ jest dość wolna 4 stopniowa i trzeba ją wyczuć.Jednak bilans plusów i minusów wychodzi na remis
Jeśli chodzi o prowadzenie to nie jechałem lepszym autem z tego właśnie słynie SUBARU z rewelacyjnego napędu 4x4.Az nie mogę doczekać się śniegu.Ciężko go wytrącić z równowagi a jak już do głosu dochodzi kontrola trakcji. Jedzie jak by miał jakiś docisk rewelacja!Minusy, trochę głośne to zawieszenie.
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, gorzej z cofaniem warto mieć czujniki cofania, przydadzą się
Ergonomia bez zastrzeżeń wszystko jest na swoim miejscu intuicyjna obsługa,bardzo ładnie zaprojektowane wnętrze moim zdaniem dużo ładniej niż u niemieckich konkurentów.
Grzeje szybko,klima wydajna wszystko w temacie.
To duże rodzinne auto a i w małym biznesie daje rade.Ja mam 184 wzrostu i jest Ok dosyć niska pozycja za kierownicą.
Silnik słychać przy wyższych obrotach i jak już wspominałem zawieszenie na naszych drogach również nieco z głośne.
Mam LPG więc jest super wg komputera spalanie na gazie w granicach 11-13 L/100
Subaru to dosyć drogie auta ale oferują bardzo duzo pozytywnych wrażeń.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 150KM 110kW [l/100km]

11,5