Ocena kierowcy - Subaru Legacy IV Kombi

nomin, 11 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 165KM 121kW
Rok produkcji 2005
Subaru Legacy IV Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Gdy kupowałem pierwsze subaru nie było w najlepszym stanie ale się przejechalem i tak się zaczęło, z obecnym jest to samo czysta przyjemność, trochę słabe ma tylne zawieszenie zbyt miękkie i niskie przeszkadza to głownie na progach zwalniajacych przy komplecie pasażerów ,ale to mały szczegół bo gdy nim jeżdżę to wszystko wynagradza
Jestem zadowolony, uwielbiam ten dźwięk boxera, na moje potrzeby 165 KM wystarczy, czasami gdy potrzeba nagle wyprzedzić zachowuje się jak Windows ale mi to nie przeszkadza
Może być, wkurza mnie to jak na zimno szarpie przy redukcjach nie zawsze ale... Gdy się rozgrzeje już jest w porządku
Swietnie się trzyma drogi szczególnie na zakretach, zamiast zwalniać aż chce się przyspieszać
Dobra jestem zadowolony szczególnie z dużych luster dobrze w nich widać
Wszystko na swoim miejscu niczego nie trzeba szukać
Mam wersje z automatyczna klima wszystko działa poprawnie
Bardzo dużo miejsca w porównaniu do poprzedniego subaru jakiego miałem wydaje sie troszkę mniejszy, przestrzeń kierowcy i pasażerów jest zadowalające
Dla mnie super przy każdych predkosciach można spokojnie rozmawiać
W trasie nie przekracza normy ale 10,11 l/100km a w miasteczku w którym mieszkam szczególnie zima troszkę sporo ale tylko dlatego ze są małe odległości i się nie dogrzewa komputer wskazuje mi ok.24 l/100km
Zadowalające kiedy kupowałem rok temu ten kawał dobrej fury dość sporo kosztował to na dziś nie wiele stracił na wartości to cieszy
Dobrze jest, troszkę małe tarcze chamulcowe jak na tak duży samochód Na konsoli od klimy i przełącznikow biegów łatwo porysowac srebrny lakier na plastiku, mam już pomysł obkleic to np. Karbonem Tylna wycieraczka stanęła ,rozkrecilem wyczyscilem nasmarowalem i działa Itd. Przynajmniej mam przyjemność przy usuwaniu tych usterek
Brak poważnych usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 165KM 121kW [l/100km]