Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan (36) - Ergonomia

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu. Może tylko lewej ręki przy dłuższych trasach nie mogę oprzeć na drzwiach bo oparcie jest za daleko i tak samo z podłokietnikiem w środku.W octavii było lepiej bez porównania. I jeszcze jedno...tylne siedzenia nie składają się tylko w podłokietniku jest otwór np na narty, mnie to nie przeszkadza bo mam jeszcze octavie ale ogólnie to skandal w tej klasie samochodu. Aha, i sam musiałem dorobić uchwyt do zamykania klapy...
~Stuttgarter
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Da się ustawić fotel tak, aby było bardzo dobrze (188cm wzrostu). Wszystko jest w zasięgu ręki. Niektóre przyciski na kontroli centralnej nieco zbyt małe, ale w sumie nie stanowi to dla mnie problemu. Piętą achillesową jest bagażnik, nie da się go otworzyć nie brudząc sobie rąk, tak samo nie da się też i go zamknąć. Poza tym jest mały, nieforemny, i nie składają się fotele (porażka), co czasem się przydaje.
~twone
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
wszystko jak należy i pod ręką. Zastrzeżenia do wysokości fotela -na najniżej ustawionym siedzę za wysoko. W nowej imprezie przy próbach czułem się jak Peter Solberg na fotelu w legacy troche jak w SUV-ie. Mam 187cm ale w imprezie też tyle miałem więc takie są moje odczucia.
~Jacek
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Jeśli chodzi o rozmieszczenie wszelkich przełącznuików to rewelacja, szczególnie sterowanie radia w kierownicy - duże i wygodne przyciski. Sterowani nawgacji poprzez dotykowy ekran .. czy można prościej??
~remek
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
brak uchwytów na kubek dla kierowcy w przedniej konsoli, schowek w przedniej konsoli powinien byc minimalnie głebszy, tak aby zmiesciły sie płyki CD. Moglby tez byc jakis schowek w tylnim podłokietniku...
~Pkoz
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Wszystko jest prawidłowo bez udziwnień. Wsiadasz do autka, ruszasz i od razu naturalnie wszystko wiesz gdzie jest. Prawidłowe rozmieszczenie przycisków.
~Damian
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
Tylna kanapa nie składa się, ograniczona regulacja kierownicy. Powyżej 180 może być ciężko znalezc idealną pozycję. Reszta OK.
~Sebastian
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Wszystko pod reka. Intuicyjne sterownie radiem, nawigacja i klimatyzacja. Powinien bzc wyswietlacz radia w navi,a nie osobny
~picia
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
A gdzie ta ergonomia jedynka slimak, dwa pol slimaka trzy za krotkie a cztery tra tam byc cieno nie wiem jak szesciobiegi?
~mocno_niezadowolony
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
miejsce na kubki do bani. w trasie ciężko jest trafić we właściwe miejsce z kubkiem. wg mnie powinien być w widocznym miejscu
Subaru Legacy IV Sedan