Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW 2003-2009 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bzyk
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
to jest trudna odpowiedź. jeśli ktoś szuka niezawodnego auta to jest słabo, a jeśli auta 4x4 to za powiedzmy zwykłe audi quattro trzeba już dać o wiele więcej. cena powinna odpowiadać dacii duster z napędem 4x4, tak myślę, chociaż dacią nie jeździłem i w ciemno mogę obstawiać że renault nie pozwolił sobie np. na tak słabe sprzęgło. subaru ma na pewno lepsze materiały we wnętrzu niż dacia.
~dawidchmura
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Nowe auto kupiłem za 100 000zł przy tej cenie trudno uzyskać podobne parametry w innych markach , jest i napęd na 4 koła , ksenony , spryskiwacze reflektrów, fajne felgi, dostałem czujniki cofania więc uważam że za tą kwotę nie ma lepszego NOWEGO samochodu , oczywiście jak ktoś woli używany na pewno znajdą się lepsze
~ukiman
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Za tą cenę bezkonkurencyjny w kategoriach: styl, bezpieczeństwo, unikalność, rozwiązania techniczne, klasa. Bardzo dobre auto. Mam nadzieję jednak, że za dużo ich u nas nie pojeździ - chcę nadal być unikalny :)
~wolay
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
za 90 tys zl, boxer z napedem 4x4, skora, swietne zawieszenie.... stosunek jakosc do ceny WZOROWY, nic innego dobrego za ta, a nawet wieksza kwote sie nie kupi
~remek
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Stały napęd na 4 koła, swietne własciwości trakcyjne + bardzo przyzwoite wyposaenie w wersji GX/Comfort rozkada konkurencje na łopatki
~Andrzej
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
pokażcie mi autko ze stałym napędem na 4 koła i takim wyposażeniem [komplet ze skórą włącznie, jedynie bez ksenonów] za 100tys.zł?
~janek@wp.pl
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
W 2004 mozna było odliczyć VAT. Więc nagle okazywało się, że możesz mieć legacy w cenie mondeo. O czym więc mowa?
~Sebastian Gdańsk
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Mam Subaru Legacy Celebration - za tą cenę nie dostałbym tak wyposażonego auta klasy średniej.
~slesniak@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
ten samochód jest tańszy od vectry, mondeo czy passata i to wystarczy za komentarz
~Adam
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
wersja specjalna, skóry itp, za nieco ponad 100kzl? - okazja.
Subaru Legacy IV Sedan