Oceny Subaru Legacy IV Sedan 2.0 TD 150KM 110kW 2007-2009

Najnowsze oceny Subaru Legacy IV Sedan 2.0 TD 150KM 110kW 2007-2009

3,6
~Kris
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Już dawałem kiedyś komentarz pod nickiem \"Kris\". Auto na gwarancji a serwis w Krakowie (Emil Frey) nie chciał wymienić wyjącego łożyska w kole, dopiero musiałem pisać do centrali importera i ten wtedy nakazał serwisowi wymianę. Serwisowałem samochód od nowości i zostawiłem niemało kasy u nich a tu tak mnie traktują, normalnie szczyt. Już tam nie pojadę....NAJGORSZY SERWIS JAKI ZNAM!!! Czyli z tego wynika że niezawodność subaru można włożyć...
~twone
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Dyskretny design , szyby bez ramek perfekcyjny układ jezdny , trakcja oraz silnik . Nie sądzę aby tak doskonały samochód z doskonałym silnikiem mógł mieć opinię profana marki tylko dlatego że napędza go diesel.Po pierwszej jeździe tym samochodem stałem sie miłośnikiem marki a nawet fanem japońskiej technologii. Coś jakby olśnienie z równoległego świata.To mój 4 samochód z dieslem 2 VW i VOLVO było przedtem. Można by powiedzieć że zacne...
~Stuttgarter
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Właśnie stuknęło 200 tyś km i to chyba właściwy czas, żeby coś o eksploatacji tego samochodu napisać. Ogólnie jest dobrze, samochód sprawuje się mniej więcej tak samo jak na początku. Poza drobiazgami nie było większych awarii, a samochodem nadal jeździ się przyjemnie i daje on frajdę z jazdy.
~Pkoz
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. To moje drugie auto tej klasy. Wcześniej hatchback'i. Poprzednio Honda Accord 2.0 155 km sedan z 2003 roku. Główne przewagi to pewność prowadzenia i zachowania na drodze oraz moc od najniższych obrotów przy niskim spalaniu.
~arq
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Nie pracuje w serwisie subaru, staram się być obiektywny. Samochód ciut za drogi . Do tej pory leje paliwo i jeżdże. Auto traktuje jako środek transportu a nie podnosze do rangi kapliczki. Jazda na mokrym no i w zimie daje duuuużo frajdy - prawdziwy AWD.
~Avshar
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Auto świetnie się prezentuje, mało kto na niego nie spojrzy. Właściciele BMW, Audi i innych takich mogą chować głowy w piasek. Wyposażenie bardzo dobre, napęd i zawieszenie działają idealnie. Największy minus to sprzęgło (twarde, aż w korkach noga boli). To jednak nie może przyćmić tego auta. Polecam.
~Kris
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Ogólnie jak na razie jestem zadowolony z auta....wiadomo, że żadne auto nie jest idealne. Trzeba się przyzwyczaić do drobnych mankamentów. Uważam, że auto jest dobrze zrobione , fajnie jeździ i jest ekonomiczne.
2,9
~arq secundum
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Cóż, oto re-opinia nt ww auta po 100 tys eksploatacji z perspektywy już byłego (dzięki Bogu) użytkownika. Euforia po zakupie minęła, zaczęły się trudne dni
~Gad
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
samochod niemal doskonaly -pomijając audio i klika detali
~mocno_niezadowolony
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
mocne rozczarowanie jak na subaru, które słynie z niezawodności. do tego to sprzęgło !
Subaru Legacy IV Sedan