Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan 2.0 TD 150KM 110kW 2007-2009 (12) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~twone
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Sprawdzałem i w dieslu jest ciszej niż w legacy benzynowym , choć nie na zimno a dżwięki mają trochę inną barwę.Do 160 km/h cicho . Póżniej pojawia się świst lusterek (są wielkie jak w jeppie)i nie wzmaga się nadmiernie do 200 km/h. Tylnego mostu nie słychać! można cicho rozmawiać. To przy próbie możliwości bo w normalnej eksploatacji pełny komfort.Mnie odpowiada.Szkoda że radio z głośnikami marne bo zostaje rozmowa.
~Stuttgarter
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Przy prędkościach dróg krajowych jest bardzo dobrze. W większości używam samochodu na niemieckich autostradach, i tam jest do ok. 140 względnie cicho. Całkiem akceptowanie jest do ok 170. Potem strumień powietrza robi dość spory hałas. Optymalna prędkość autostradowa do tego samochodu to ok. 140-160. Pali wtedy względnie i nie trzeba się przekrzykiwać w środku.
~Pkoz
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Przyznam , że tutaj mam gorsze wrażanie niż miało to miejsce w Accordzie. Do 140, 150 jest oki ale powyżej to już się niestety lekko nie porozmawia. Niestety brakuje tutaj szóstego biegu i byłaby malina. Rzadko tak jeżdżę więc mi tak bardzo to nie przeszkadza.
~bel
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Jak na diesla w środku cisza, co prawda nie miałem okazji testować na większych prędkościach i dłuższych trasach....
~Kris
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Na pewno ciszej niż w samochodach koncernu VW. Nie męczy przy dłuższej podróży przy normalnych prędkościach.
~Areq79
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Na rozgrzanym silniku w kabinie słychać tylko opony i pęd powietrza.
~arq secundum
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
klekot na zimnym silniku, przeciętnie jak na diesla
~arq
Nie przeszkadza mi szum powietrza nawet przy 200/h
~Gad
powyżej 140 kmh robi sie troche głośno
~mocno_niezadowolony
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
słychać odgłosy z zewnątrz w trackie jazdy - opony - wiatr
Subaru Legacy IV Sedan