Lista ocen Subaru Legacy V Kombi (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nimrod
Kombi 2.0 D 150KM 110kW
Bardzo drogie w utrzymaniu auto, dosłownie wszystkie części są drogie. Zaczynajac od teleskopów of klapy bagażnika które nagminnie siadają, osłon lamp xenonowych które się wypalają i nie odbijają światła. Tak jak pisałem wtryskiwacze i cała reszta mega drogie i jest problem z dostępnością części. Allegro nie pomaga, to nie jest i nie było popularne auto wiec zamienników jest bardzo mało. O fachowości ASO szkoda nawet gadać. Wystarczy sprawdzić...
~Łukasz
Kombi 2.0 D 150KM 110kW
Wymiana oleju i filtrów co 15 tys km powoduje większe koszty niż wymiana co 30 tys km ale jeżeli to mają być jedyne koszty to je akceptuje bo żadnej awarii nie było , może ci co wymieniają rzadziej olej mają problem z silnikiem bo czytałem, że niby są problemowe, u mnie 200 tys i zero problemów
~xyl
Kombi 2.5 i 167KM 123kW
Umiarkowany apetyt na paliwo, moja srednia po przejechaniu 4tys km glownie na autostradach i w miescie 8,2l/100km. Poki co usterek brak, jedno wezwanie w ramach gwarancji na wymiane silniczka wycieraczek ktory moglby ulec uszkodzeniu.
~Jakub Liberadzki
Kombi 2.0 i 150KM 110kW
Jazda autem nic nie kosztuje, znaczna część aut pali tyle benzyny co to gazu, brak jakichkolwiek wydatków na części poza eksploatacyjnymi.
~czerjac
Kombi 2.0 i 150KM 110kW
Przez trzy lat 35 tys. km na liczniku bez awarii, przegląd przy 90 tys. oraz przegląd i wymiana paska rozrządu przy 105 tys, nie mam powodów do narzekań
~Raf
Kombi 2.0 D 150KM 110kW
niby mało palił, ale konieczność wymiany silnuka sprawiły, że jazda benzyniakiem palącym 15l/100km i tak by była - tania
~MAX OVERDRIVE
Kombi 2.0 D 150KM 110kW
Na dzień dzisiejszy to części są ogólnie dostępne i w bardzo rozsądnych cenach
~Mati
Kombi 2.0 D 150KM 110kW
Jak na tą klasę auta i stały napęd na cztery koła to jest OK
~dragon
Kombi 2.0 D 150KM 110kW
Jak na auto ze stałem napędem 4X4 jest OK.
~Pawelwo
Kombi 2.0 D 150KM 110kW
gdyby nie wyższe ceny przeglądów byłoby doskonale.
Subaru Legacy V Kombi