Oceny Subaru Libero III 1.2 54KM 40kW 1993-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Subaru Libero III 1.2 54KM 40kW 1993-1998

~karol.widlinski@gmail.com
Minivan 1.2 54KM 40kW
Jeżeli chodzi o całokształt, nie mogę dać nic innego jak 5. Jedyne wady jakie widzę w tym samochodzie, to mały silnik i bak ~25l. Poza tym autko idealne na miasto, jak i na wyjazd w plener. Jest oryginalne, wszechstronne, bardzo indywidualne. W tym samochodzie można albo się zakochać, albo je wyśmiać. Ja się zakochałem.
~Liberoman
Minivan 1.2 54KM 40kW
W zasadzie powinna być ocena pośrednia, pomiędzy doskonale, a dobrze tj bardzo dobrze i tak właśnie oceniam to wyjątkowe i unikalne autko. Szkoda że zaprzestano produkcji tego samochodu, bo stał się już niemal kultowym minivanikiem
3,5
~specnaz
Minivan 1.2 54KM 40kW
Ogólnie auto ocenię jako przeciętne, jako wynik zsumowania bardzo dobrego napędu 4x4 ze słabą karoserią.
~mb
Minivan 1.2 54KM 40kW
wyjątkowo pakowny pojazd mimo swoich nikczemnych rozmiarów i te bardzo łatwo i funkcjonalnie składane/rozkładane/obracane fotele
~Bartel www.subarulibero.org
Minivan 1.2 54KM 40kW
No takie "minus pięć". Boczny wiatr jest wrogiem Liberka, ale to jeden z wielu wrażliwych na wiatr samochodów.
~SunRiver
bardzo fajne autko ja jestem zadowolony pojemne pakowne i 4WD
~AndzinSan
Minivan 1.2 54KM 40kW
W sumie fajne autko , zezdzi sie dobrze - boi sie wprawdzie bocznego wiatru , ale przeciez to nie wyscigowka , jak za kierownice sie posadzi jelenia to sie wywroci
3,8
~Janek
Minivan 1.2 54KM 40kW
Fajny samochodzik. Napęd na 4 koła to jest to. W zimę można się smiać ze ślizgających się. Niestety, mimo tego, że samochodzik był dość unikalny, to mi go ukradli
3,6
~duszek.kacper@wp.pl
Minivan 1.2 54KM 40kW
Niesamowity samochód. Ładpwny, mały i o dużym skręcie auto ,doskonałe na warunki miejskie. Napęd na 4 koła doskonale pomaga w okresie zimowym. Szkoda ,że Subaru zaprzestało produkcji tego modelu.
~upao