Lista ocen Subaru Outback II (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Outback
Kombi 3.0 209KM 154kW
Zapieczony zacisk hamulca, rozszczelnione chłodnica (mały wyciek chłodziwa momiędzy radiatorami a plastikowym kolektorem, zużycie napinaczy łańcucha rozrządu ( w serwisie powiedzieli że po 300 000km może się zdarzyć)
~Hardcor
Kombi 2.5 165KM 121kW
Subaru się nie psuje, dlatego go kupiłem, aby nie tracić czasu na jazdę po warsztatach, i być może części są trochę droższe, ale o ile żadziej posiadacz Subaru musi je kupować w porównaniu z posiadaczami innych marek.
~ADAM
Kombi 2.5 165KM 121kW
silniki EJ25.1 mają liche uszczelki pod głowicami ja postanowiłem swoje wymienic po 240 tys. km chociaz jeszcze spokojnie by pojezdzily. niewielki koszt 1500zł, i jest autko pewne na kolejne ....km:-)
~lukas71
Kombi 2.5 165KM 121kW
tu też spox.Dla informacji dodam,że rozrząd kosztował mnie 1500pln z wymianą,hydrauliczny napinacz,reszta rolek i pasek continental.Tarcze przednie "Brembo" i klocki 1000pln z wymianą...
~jaro555
Kombi 3.0 209KM 154kW
Nic się nie psuje. Gdybym założył LPG to jest większe ryzyko, mimo że H6 w tej wersji toleruje LPG.
~witekprytek
Kombi 3.0 209KM 154kW
Zaraz po zakupie mechanik stwierdził luz na maglownicy. Zregenerowałem i jak na razie jest OK
~igimigi7@gmail.com
Kombi 3.0 209KM 154kW
jedyny mankament w SUBARU to tendencja do wichrowania się tarcz hamulcowych. ten typ podobno tak ma.
~PiotrekM
Kombi 2.5 165KM 121kW
Podobno jest cieknacy head gasket. Ale objawów tego nie widać.
~Rycerz mocy
Kombi 2.5 165KM 121kW
Skrzynia biegów, to kosztowna misja.
~as
Kombi 2.5 165KM 121kW
żadnych awarii - tylko sprawy ekploatacyjne