Lista ocen Subaru Outback II (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaro555
Kombi 3.0 209KM 154kW
Ceny wyższe niż przecietne w tym segmencie, ale też jakość zdecydowanie ponad średnią. Poza tym to auto ma charakter i potencjał na youngtimera, ta generacja jest jeszcze prawdziwym Subaru, w zasadzie po 2006r Subaru zaczyna tracić swoją wyjątkowość i "stacza się" w kierunku masówki i tonie wśród innych podobnych aut
~igimigi7@gmail.com
Kombi 3.0 209KM 154kW
AUTO KUPIONE OD \"BABCI\" W NIEMCZECH, TAKIEJ WERSJI JESZCZE NIE WIDZIAŁEM, TROCHĘ KOSZTOWAŁO ALE PRZY GAZIE I SPALANIU NA PODANYM POZIOMIE TO PRZY TAKICH OSIĄGACH NIE WIEM CZY JEST COŚ LEPSZEGO.
~Hardcor
Kombi 2.5 165KM 121kW
Chyba jedyna marka obok Mazdy jeszcze produkowana w Japonii a nie w Chinach a do tego za rozsądne pieniądze w porównaniu z np. Audi, a do tego nie ma aluminiowego zawieszenia ;)
~robert - stargard
Kombi 2.5 165KM 121kW
znosnie,za jakosc i marke sie placi,ale ja nie zaluje oplacalo sie ,nastepca pewnie tez bedzie subaru ...ale ten serwis mam nadzieje ze im koncesje do tego momentu zabiora
~Adam
Kombi 2.5 165KM 121kW
Uwazam ten samochod za bardzo dobry jezeli chodzi o samochody kombi. Praca i silnika i wykonanie oraz styl ida w parze. Polecam
~Rycerz mocy
Kombi 2.5 165KM 121kW
Rewelacja, auto wyposażone we wszystko co potrzebne, wszystko dobrej jakości. Mega lubię za to ten car.
~nikoś
Kombi 3.0 209KM 154kW
Zawieszenie pancerne. Silnik jak już pisałem porażka. Skrzynia super. Elektryka bezawaryjna.
~Adaś
Kombi 2.5 165KM 121kW
w strefie używanych konkurencją jest tylko Honda, z uwzględnieniem ceny - konkurencji brak
~witekprytek
Kombi 3.0 209KM 154kW
Ocena dotyczy ceny za jaką auto kupiłem. Trudno mi jest odnieść się do cen \"salonowych\"
~Outback
Kombi 3.0 209KM 154kW
W porównaniu do drugiego auta z tego samego roku jakie posiadam to 5.