Lista ocen Subaru Outback II (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~witekprytek
Kombi 3.0 209KM 154kW
W mojej wersji auta mam na stałe włączony układ VDC (mozna go wyłaczyć wtykając odpowiedni bezpiecznik), co powoduje, że auto trudno wprowadzić w powazniejszy poślizg nawet jak się chce. Stały napęd na 4 kola, wysokie zawieszenie - autem można wjechać praktycznie wszędzie i wyjechać z błota, zaspy czy innej dziury bez najmniejszych problemów. Zakręty pokonuje tak, że czasem się chce wybrać drogę z większą ilością zakrętów tylko dla samej...
~ADAM
Kombi 2.5 165KM 121kW
jest ok czesci zamienne nie sa drogie wygoda jazdy bardzo dobra prowadzenie ok, trzeba pamietac ze jest to auto tez na bezdroza (troche wyzsze niz pozostałe). bardzo wazne - hamulce sa delikatne czeste hamowanie przy dynamiczej jezdzie i są bardzo słabe... bardzo sie grzeją (duza masa auta, za małe tarcze itd.) w terenie spisuje BARDZO DOBRZE JAK NA TEN TYP AUTA
~Outback
Kombi 3.0 209KM 154kW
Trzyma się drogi ponadprzeciętnie, włączanie się do ruchu w każdych warunkach pogodowych bez poślizgu kół, komfortowo wybiera nierówności , pozwala na szybkie pokonywanie zakrętów , choć ze względu na podniesione zawieszenie lekko się przechyla na szybko pokonywany zakręcie
~Jam
Kombi 3.0 209KM 154kW
Super - same superlatywy. Zestrojenie dla mnie idealne. Nie jest to bujające volvo. To jest to czego potrzebuję. Napęd 4x4 wyciągnął mnie już z niejednej zimowej opresji...
~Hardcor
Kombi 2.5 165KM 121kW
Idealny na polskie drogi. Podniesione zawieszenie(w stosunku do normalnego Legaca), koła 16\" na wysokich oponach a do tego 4x4 - cóż można chcieć więcej?
~kot75
Kombi 2.5 165KM 121kW
po zalozeniu opon nowych (firestone) zaskoczyl mnie in plus trzymaniem sie w zakretach, a porownanie mam z a6. jak na ten typ to ocena celujaca
~jaro555
Kombi 3.0 209KM 154kW
Doskonałe 4x4, kontrolę trakcji można wyłączyć, niski środek ciężkości auta (boxer) a przy okazji spory prześwit 20cm.
~nikoś
Kombi 3.0 209KM 154kW
Kolejny wielki plus. Gdy wszyscy stoją ty jedziesz. W koleinach czy hamujesz czy przyśpieszasz auto jedzie jak po sznurku.
~nazwal
Kombi 3.0 209KM 154kW
subaru , confidence in motion ;-)) bajka, legenda, rewelka, zobaczyć na zakręcie w lusterku wstecznym znikające bmw 530i bezcenne
~igimigi7@gmail.com
Kombi 3.0 209KM 154kW
kto się tym autem przejechał, szczególnie po warmińskich szlakach, nie chce już innego auta i myśli tylko o outback\'u