Lista ocen Subaru Outback II (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~witekprytek
Kombi 3.0 209KM 154kW
Powiedział bym, że doskonałe, ale ja przy pewnej prędkości słyszę basowy pomruk, który mnie denerwuje, a żaden serwis ani mechanik nie potrafi tego \"wysłyszeć\" - możliwości są dwie albo jak powiedział jeden z mechaników mam \"ucho muzyka\", albo mi się w dupie poprzewracało i chcę od tego auta więcej niż przewidziała fabryka
~jaro555
Kombi 3.0 209KM 154kW
Bardzo cicho na niskich obrotach, praktycznie nie słychac silnika. Jak chcemy dynamicznie, to budzi się potwór i słychać/czuć moc. Ale nie jest to uciążłiwe, lecz przyjemne brzmienie.
~igimigi7@gmail.com
Kombi 3.0 209KM 154kW
Oj to im się na prawdę udało. przy 180 można spokojnie rozmawiać, żadnych stuków z zawieszenia, a pojęcie skrzypienia czegokolwiek jest mu obce
~Outback
Kombi 3.0 209KM 154kW
Wyciszenie silnika wzorcowe, natomiast nowy nieoryginalny tłumik jest mocno słyszalny w kabinie podczas jazdy autostradą
~nazwal
Kombi 3.0 209KM 154kW
silnika poniżej 5000 obr prawie nie słychać, mimo, iż auto ma 11 lat nic nie trzeszczy nie stuka nie puka
~kot75
Kombi 2.5 165KM 121kW
silnik swietnie wyciszony, tylko jakies szumy powyzej 100tki - cos z uszczelnieniem przy lusterku sie dzieje.
~Caukers
Kombi 2.5 165KM 121kW
To auto jest niesamowicie wyciszone !!! Na wolnych obrotach niemal nie słychac silnika!
~krzychu 20 lat
Kombi 2.5 165KM 121kW
przy 180 km/h na niemieckiej autostradzie była cisza ´ jak makiem zasiał ´ :)
~ADAM
Kombi 2.5 165KM 121kW
cichutko, a po założeniu dobrego audio i wyciszeniu drzwi jeszcze lepiej,
Dziennik kosztów dla Subaru Outback II
17,0
13,9
~Hardcor
Kombi 2.5 165KM 121kW
Czasem mażę o pustym wydechu by móc delektować się dźwiękiem boxera;)