Lista ocen Subaru Tribeca (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacekleski@o2.pl
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
porównywalne samochody podobnej klasy są wyraźnie droższe BMW X5, Audi q7, dowolny merc terenowy - wszystko to samochody, gdzie bez 200 - 250 tys. w ogóle nie ma czego szukać. Tribeca jest wyraźnie tańsza. Fenomenalna technika skromnie opakowana, ale ze smakiem. Myślę, że gdyby poprawili wzornictwo i materiały wykończeniowe i pozycjonowali ten model w kategorii luksusowej, to też byłoby wielu chętnych nawet przy wyraźnie wyższej cenie.
~lakiluk@lycos.com
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
wczesniej jezdzilem X5 i mialem duzo problemow z elektryka,znajomy ma Tuarega i chce sprzedac bo jest awaryjny,przez miesiac jezdzilem Cayenne,ale to inny przedzial cenowy wiec trudno porownywac. Ja kupilem auto w USA wiec wydaje mi sie ze relacja ceny do jakosci jest doskonala
~Vesoly79
SUV 3.6 260KM 191kW
Te auta dostępne są jedynie na rynku wtórnym i cena jest stosunkowo niska. Według mnie warte są tej ceny i można zaryzykować stwierdzenie, że są moc niedoszacowane.
~szymonj@wp.pl
SUV 3.6 260KM 191kW
ciezko znalesc rownie dobrego SUVa za te pieniadze, a jesli bedzie szukac ze stalym napedem jaki jest w Tribeca to praktycznie jest bezkonkurencyjna w swoich widelkach cenowych
~Maciek
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
chyba nikt nie powie,że to jest drogie auto ,patrząc na konkurencję, szczególnie nie rozumiem ludzi ,którzy kupują aut dla narodu (Tuareg) za kosmiczne pieniadze ,tak awaryjne auto!!!
~Bogusław
SUV 3.6 260KM 191kW
Solidne auto na lata. Made in Japan. Dobry produkt musi kosztować więcej. Tribeca w salonie polskim kosztuje za dużo. W USA tańsza ponad 30%.
~wbprus2@op.pl
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
swietna droga maszyna warta tych pieniedzy 32 tys$! Ale lepiej gdyby byla z 6boxer Dieslem z uwagi na obecne i coraz wyzsze ceny paliwa!
~amator.mh@gmail.com
SUV 3.0 i R6 24V Boxer 256KM 188kW
Jestem zadowolony z auta jeżdzi sie Super pomimo spalania jeszcze raz bym kupił to auto . Auto sprowadzone z USA co za tym idzie cena też super polecam .
~piotr_grabowski
SUV 3.6 260KM 191kW
Jakość do ceny uważam jest adekwatna. No oczywiście zawsze może być taniej, a najlepiej za darmo :), ale trochę rozsądku.
~Mirek
SUV 3.6 260KM 191kW
Troche dużo jak na polskie warunki, szczegolnie porownując do niemieckiej konkurencji, ale w USA sa ladne ceny :)