Lista ocen Subaru XV I Crossover 2.0D 147KM 108kW 2012-2016 (6) - Silnik

~Mariusz
Crossover 2.0D 147KM 108kW
Rozgrzanemu silnikowi zdarza się czasami trochę "zafalować" na obrotach. Słyszałem, że inni też miewają taki problem - ale mi nie zgasł nigdy. Bardziej zauważalne latem przy włączonej klimie. Tankuje wyłącznie ShellVpower ale na różnych stacjach. Jaka ogólnie jest jakość ON na naszych stacjach każdy wie ale w innych dieslach, tankowanych na tych samych stacjach czegoś takiego nie zauważyłem. Poza tym nic się nie dzieje.
~xv
Crossover 2.0D 147KM 108kW
silnik po odpaleniu dziwnie się zachowuje wchodzi na obroty póżniej się uspokaja ,po powrocie z pracy robiąc około 25 km otwieram bramę i słyszę dziwne dżwięki silnika za bardzo się już nie czepiam tego bo jest to powtarzalne to już nie te same silniki co kiedys
~ks5
Crossover 2.0D 147KM 108kW
Jezeli juz mowic o kulturze pracy silnika diesla w subaru, to jest tak owa ale powyzej predkosci 100 km/h. Na wolnych obrotach klekocze jak kazdy diesel i jeszcze komputer ustawia w jakis dziwny sposob obroty w zaleznosci od dlugosci przejechanej trasy.
~Vincent
Crossover 2.0D 147KM 108kW
Dynamiczny, elastyczny, oszczędny, po prostu mistrzostwo świata, czego nie mogę powiedzieć np. o 2 litrowej benzynie, która okazała się porażką. Bałbym się wsiąść do benzyny 1,6.....
~Sebastian
Crossover 2.0D 147KM 108kW
jak dla mnie co do silnika nie mam zastrzezeń
~DaVide Marshall
Crossover 2.0D 147KM 108kW
147HP, 350Nm, prędkość max. 220km/h (zmierzona)
Subaru XV I Crossover