Lista ocen Suzuki Alto VI 1.0 68KM 50kW 2009-2014 (19) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Hatchback 1.0 68KM 50kW
I tutaj mam najwiekszy problem,wedlug ksiazki to powiniem palic okolo 5 litrow a spala blisko 7!!!Zgoda jezdze głownie po miescie i w korkach ale to i tak duzo za duzo jak na tak małe autko.Dodam ze naprawde nie jezdze agresywnie.Jest to sprawa ktora juz zgaszalem w serwisie,powiedziano mi ze bedzie lepiej po 5 tys bo silnik sie dotrze ale niewiele sie zmienilo,wkrotce planuje wizyte w serwisie.
~grogol
Hatchback 1.0 68KM 50kW
jadac samotnie bez bagazu i delikatnie operujac gazem mozna osiagnac wysrubowane spalanie podane przez producenta, ale kto tak jezdzi? Ja uzywam glownie auta na dojazdy do pracy przy komplecie osob (znaczna czesc drogi poza miastem)spalam srednio 5,5 litra na setke wiec bolu raczej nie ma, przeglad gwarancyjny drogi, 155 funtow (790 zl) za wymiane filtra i oleju, zdzierstwo!
~Jarek
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Super, dokładnie tak jak spodziewałem się podejmując decyzję o zakupie- względy ekonomiczne (szczególnie przy tak horendalnie wysokiej cenie paliwa) były priorytetem. Nie zawiodłem się: trasa (jazda spokojna z klimą - 90- 100km/h) spalanie 4,2 - 4,4; miasto (korki prawie cały czas) - 6 l/100km; cykl mieszany 5,5 l.
~alewla
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Bajka. Obowiązkowe przeglądy od 350 do 800 zł. Raz zepsuło się łożysko. Już nie pamiętam ile kosztowało, ale coś mi się wydaje że nie więcej jak 300-500 zł - wymiana w serwisie na oryginalne części
~Zdzicho57
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Ceny przeglądów i części z kosmosu np.: łożysko przód prawie 300zł bez (robocizny)gdy w sklepie identyczne ok 120zł filtry, oleje, części podobnie!!!
~jacek
Hatchback 1.0 68KM 50kW
SUUUPER. No nizej byc juz chyba nie moze. Dla porownania moja zona ma nowa Skode Citigo i Alto pali mniej. Oczywiscie jest takze o 100kg lzejsze.
~mika
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Pali oczywiscie więcej niż w danych technicznych. U mnie około 5,3l/100km. Ceny przeglądów nie są tak bardzo wygórowane. ..ale niestety co 15tyś km.
~Scooby_RS
Hatchback 1.0 68KM 50kW
ooo i tu jest mile bardzo mile zaskoczenie... ten samochod nie spalil mi wiecej niz 7 litrow gdzie pedal byl caly czas w podlodze...
~Jędrzej
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Za mojej kadencji tylko i wyłącznie serwisy opon, filtrów i świec.
Dziennik kosztów dla Suzuki Alto VI 1.0 68KM 50kW
6,6