Oceny Suzuki Baleno I Hatchback

Suzuki Baleno I Hatchback - Oceń swoje auto

Oceny Suzuki Baleno I Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Suzuki Baleno I Hatchback

Suzuki Baleno I
Auto mimo ze wyprodukowane w Japonii nie jest idealne. Design samochodu nie jest moim zdaniem zbyt ciekawy. Autko jest bardzo sprawnym pojazdem i nadaje się do pokonywania nawet dużych odległości bez awarii. Główna zaleta samochodu jest niewątpliwie jego żwawy 16v silnik, który pozwala na całkiem dynamiczna i przyjemna jazdę.Poważna wadą samochodu jest fatalna jakość blach użytych do jego produkcji. Trzeba mieć szczęście żeby dziś znaleźć...
~Balon
Suzuki Baleno I
Kocham to Auto, mały ,zwinny i swietnie sie nim jezdzi, zakonserwowany jest i o dziwo ruda go nie zjada, klima,elektryka, wszystko działa, codziennie wsiadam odpalam jade nigdy od ponad 80tysiecy kilometrow mnie nie zawiodl, olej co 10-12 tysiecy i smiga,nie opłaca mi sie go sprzedawać ma u mnie dożywocie. Trzeba zwrocic uwage na sanki silnika bo gnija w niewidoczny sposob, ale 500 i masz nowe ktore przezyja Auto. Jak sie trafi zdrowe to brac...
~dodgee70
Suzuki Baleno I
Auto prowadzi sie latwo i przyjemnie zwawo przyspiesza i jest bardzo zwinne. Poza tym jest dobrze wyposazone(el.szyby lusterka, klima, centr.zamek, wspom.kier, welury). Gdyby nie problem ze skrzynia i z kultura pracy silnika to auto mozna by bylo ocenic na 5

Usterki Suzuki Baleno I

Suzuki Baleno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Suzuki Baleno I
Atrakcyjny wygląd ,stosunkowo niska cena, bogate wyposażenie. Niestety wiele aut sprowadzonych po wypadku (moje też) co jakiś czas będzie to dawało znać o sobie. Ogólnie dla młodzieży lub małej rodziny ( wersja trzydrzwiowa).
~099konrad
Suzuki Baleno I
Polecam ten samochodzik. Ładny, tani, niezawodny i ekonomiczny. Wersja GS była cudowna... Silnik 1.3 to rakieta. Padająca 2 w skrzynie nie zepsuła całokształtu. Można się zakochać w tym aucie.
~kenny
auto ma 107tys. i nic sie nie psuje polecam wszystkim
~Marian
Suzuki Baleno I
ładne, bezawaryjne i ekonomiczne autko, przy tym to co najbardziej w nim cenię - doskonały sprinter 9,3s/100km.
~arturo
Suzuki Baleno I
bardzo fajne i przede wszystkim inne auto o sportowym zacięciu
Suzuki Baleno I
Powoli się przyzwyczajam do zawieszenia i chałasu. Reszta nie wymaga wyrzeczeń. Ekonomiczne auto (cena/niezawodność/spalanie)
Suzuki Baleno I
Bardzo dobre autko dla małej rodziny. Dostanie się na tylną kanapę może sprawiać problemy ludziom otyłym (wersja trzydrzwiowa). Bardzo chętnie zamienię na Balonika Kombi.