Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
przestrzeń miło zaskakuje. pomimo wysokiego wzrostu nie brakuje mi miejsca na nogi i nad głową. pasażerowie z tyłu również nie narzekają na brak miejsca na nogi mimo cofniętego fotela kierowcy.Ogólnie auto większe w środku niż na zewnątrz. Pakowny bagażnik, który po złożeniu dzielonej tylnej kanapy staje się naprawdę wielki.
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Samochod nie powala iloscia miejsca, jednak osoby o wzroscie ponizej 200cm znajda w nim dla siebie dosc miejsca. Problem moze pojawic sie z tylu, niestety ale auto nie daje zbyt duzo miejsca na nogi, podobnie jak na glowe przy wiekszym wzroscie.
~grzegorz78
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Nie za dużo miejsca, ale dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci w sam raz. To w sumie małe kombi. Jednak nawet z dodatkowym dorosłym z tyłu i kompletem bagaży, podróż nad polskie morze, czy włoskie, nie przysparza problemów.
~jerry 73
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Ocena tylko przestrzeni kierowcy. Wygodny fotel z regulacją wysokości o odpowiedniej twardości i wielkości siedziska. Aby usiąść wygodnie trzeba trochę pobawić się fotelem ale efekt ok. 400 - 500 km i nic nie boli kierowcy.
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
bagażnik jak dla mojej rodziny 2+1 w sam raz myślę że spokojnie wystarczyłby na 2+2.Jeżdzę w długie trasy jeszcze dodatkowo z teściami (dziecko w foteliku) i miejsca nikomu nie brakuje.
~Puppet_Master
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Zupelny przecietniak, rosli pasazerowie pomieszcza sie z przodu bez problemu, z tylu jednak bywa klaustrofobicznie, szczegolnie jezeli ktos jest dosc wysoki i rosly w barach.
~przemek
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
z przodu calkiem przestronnie ale z tylu...cos jak VW polo, moze golf III. Słabo> W wersji wagon przecietny bagaznik, spory po zlozeniu siedzen, duze maks. obciążenie
~luiza
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
jestem mala wiec jezdze na2 zabku od przodu i zawsze mam kolana na plastiku pod kierownica. ajak sie odsune na 3 zabek to z kolei mam wrazenie ze mi troche daleko
~masol
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
w sam raz - samochód nie jest kolosem, więc nie można spodziewać się cudów, ale przy moim wzroście (184cm) wygodnie jeździ się i z przodu i z tyłu
~karolkosmowski@wp.pl
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ja mam 171cm i jest dobrze ale wysokiemu będzie nie wygonie, mało miejsca, czego efektem będzie ograniczona przestrzeń za kierowcą.
Suzuki Baleno II Kombi