Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jerry 73
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
To co najdziwniejsze w tym samochodzie! Po rozkręceniu i zdjęciu deski rozdzielczej w warsztacie car audio panowie osłupieli! Wyciszenie grodzi prawie 2 cm gumy + filc - bardzo starannie wykonane. Efekt - żaden. Dobrze do 1000 rpm, później coraz gorzej. Silnik słychać jak w traktorze. Przy przekroczeniu 3000 rpm głośno, około 4500 rpm odrzutowiec niezależnie od biegu. Wysłali mnie do ASO z pytaniem o co chodzi w tym samochodzie.
~Puppet_Master
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Nic specjalnego, choc nie mozna powiedziec, abym np. po 400 km non stop czy tez 100km dzien w dzien byl jakos specjalnie zmeczony praca silnika czy tez odglosow toczenia. Plastiki choc niskiej jakosci w srodku nie skrzypia- o dziwo.
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
ogólnie dobre choć akurat ja nie powinienem oceniać tej kategorii mam sportowy wydech przy zwiększonej mocy na 115 KM trochę słychać silnik ale ja to musze czuć że jadę jak ktoś będzie pewnie miał zwykły wydech powinien być zadowolony
~N a t a l a
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Nie wydaje mi się żeby w tym aucie zostało zastosowane jakieś wyciszenie. Słychać silnik, koła, zawieszenie na każdej nawet małej dziurze. Aha i cos mi trzeszczy w drzwiach:(. Kiepsko.....
~przemek
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
glośno pracujący silnik, głośne szumy, głośne odgłosy z zawieszenia i jeszcze czasami trzeszczenia i trzaski z wnetrza kabiny. Wyciszenie to najbardziej niedopracowany element auta. Cos jak... Polonez
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
wyciszenie auta jest niezadowalające. Wewnątrz auta mocno słychać silnik. Powyżej 2500 obrotów staje się to wręcz irytujące. ale od czego mamy radio w samochodzie :-)
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Samochod jest dosc glosny, do srodka dociero duzo szumow i dzwiekow. Konstrukcja ta nie jest jednak zbyt nowoczesna i nie mozna zbyt wiele od niej oczekiwac co powinno byc zrozumiale.
~rwalenty@wp.pl
Kombi 1.8 i 16V 121KM 89kW
Auto tak sobie wyciszone. Głośny aczkolwiek miły dla ucha gang silnika. Słychać opływający wiatr i toczące się opony. Jak na mój gust zbyt dużo tych dźwięków :(
~Sekan
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
No to to sie nie ma czym szczycić, jest glośno i do 100 km/h jest nawet przyjemnie ale już 130-150 to przegięcie
~Szczeki_kac@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Tutaj minus, wyciszenie do bani.W środku słychać silni.Na większych obrotach jest to uciążliwe.Ogólnie głośny samochód
Suzuki Baleno II Kombi