Oceny Suzuki Baleno II Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW 1998-1999

Suzuki Baleno II Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW 1998-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Baleno II Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW 1998-1999

~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto na 5+ powiem generalnie, że zawsze byłem uczulony na japońce i nie wiem co mnie wtedy tknęło aby kupić suzuki ale to najlepszy nieprzemyślany ruch mojego życia. Nie wiem jak inne marki ale ten samochód nie ma wad nie wiem jak to możliwe oczywiście mówię o silnikach benzynowych bo ropniaki ponoć się nie sprawdzają każdy kto ma wie o czym myślę
3,7
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jezeli ktos moze nabyc "dobry" egzemplarz, nie za stary i z pewnego zrodla to ma gwarancje, ze poza byc moze awaria skrzyni biegow bedzie tyle co wymienial olej i klocki i to przez dlugie lata. Dobre auto dla rodziny z dziecmi za niewiarygodnie niskie pieniadze. Bolaczka jest dostepnosc czesci. Elementy karoserii w zamiennikach sa na szczescie dostepne po przyzwoitych cenach. Na szrotach czesci do Baleno rzadko wystepuja.
~goryl_to@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Ladne z wygladu (Volvo stylizowalo na Balenie swoje V40!), w srodku kie rzuca na kolana Nowatorskim Designem Pieknej Wloszki tylko prostota i japonska funkcjonalnoscia, a jak ktos chce podziwiac dziela sztuki to niech idzie do Galerii! Teraz takich zgrabnych aut jak Baleno sie juz nie robi! Tylko jakies dziwologi!
~jerry 73
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Oceniam kombi 1,6 GLX - bo takowym się poruszam. Po mimo wielkości bardzo dobrze się parkuje. Mała średnica zawracania. Przyjemny w prowadzeniu. Bardzo dobrze reaguje na ruchy kierownicą. Pełna kontrola. Najważniejsze mankamenty to hałas - spróbóję coś z tym zrobić i śmieszne koła 13" do kombiaka - niedługo wymiana na 14".
~Gacek
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
jezdzi sie calkiem niezle jak dla mnie troche za malo mocy!!!
~endlessly
~Puppet_Master
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Któregoś razu po wielu latach podczas awarii silnika (z mojej winy), mechanik w Warszawie powiedzial mi po tym jak podjechalem do niego na kolach tym samochodem- "zeby to byl VW, Toyota, Renault" to przywiezliby pana na lawecie. Wiele w tym racji, uzytkujac to auto od 2002 roku stwierdzam, ze jest to nie champion, ale prawdziwy TYTAN pracy. Wyciek oleju dopiero sie przydarzył po 200.000 tys km, wymiana rozrzadu rozwiazala jednak szybko ten... (Silnik)
4,1
~Maniek
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
zrywny, ekonomiczny lecz w porównaniu z moimi poprzednimi autami tej klasy za głośny (Silnik)
Suzuki Baleno II Kombi