Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW 1999-2001 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~remig
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
wszystko super dopoki ni rozsypia sie lozyska w skrzyni. Nowa 10000 pln a uzywana nie do zdobycia. lepiej sprzedaj swoje baleno na czesci nim zrobisz 200tys bo potem bedzie ciezko!!! nie wazne ze ladnie wyglada i super jezdzi. teraz mam Mondeo. Ta furka to dopiero jezdzi( a skrzynie w razie czego mozna kupic na pierwszym lepszym szrocie)Aha- sprobuj kupic np. tylna lampe do kombi w takim aucie ,sa to 4polowki po 650zl kazda!!!
~pwlog
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
W pierwszym momencie myślałem, że jadę dieslem! Miarowy pomruk; na wolnych obrotach troszeczkę drży kierownica, ale podobno "tak ma być" (zaprzyjaźniony mechanik z autoryzowanego serwisu). Ogólnie żwawa jednostka.
~pablo
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Silnik jest dynamiczny ale dopiero od 3000obr natomiast "kopa" ma dopiero w okolicach 4000obr. Na niskich obrotach slabo. Moim zdaniem mam takie same osiagi na gazie jak na benzynie.
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Silnik nie jest zły. Moc wystarcza do tego lekkiego auta, ale jak jadę z rodziną na wakacje to 4 bieg jest często w użyciu. Ale to nie dziwi ;)
~N a t a l a
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
bardzo zrywny, pomimo, że to kombi. Z osiągów jestem zadowolona, niestety jest dosyć głośny. Przy wysokich obrotach jest to dosyć denerwujące:(
~Kta
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Świetny, dynamiczny, niezawodny. Nie do jakiegoś ścigania, ale w normalnym użytkowaniu bardzo OK.
~Adam Kluska Kraków
silnik bierze olej średnio 1,5 l co10 000 po 110 000 zaczyna kopcić