Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW 1999-2001 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Moze mialem pecha ale uwazam ze fatalna. po 123000 do wymiany lozyska w mechanizmie roznicowym. Od kilku mechanikow dowiedzialem sie ze to dosc czesty przypadek w baleno. Skrzynia jest skrzynia ze swifta z niewielkimi modyfikacjami i nie wytrzymuje mocnego silnika. Moim zdaniem taka awaria nie ma prawa sie zdarzyc. Dodam ze nie jezdze ostro. Biegi sa "dlugie" np prawie do 100km/h na dwojce ale uciazliwie jezdzi sie po miescie bo auto nie...
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Skrzynia jest kiepska. Biegi wchodzą ciężko, brak jej precyzji. Zresztą to jeden z bardziej awaryjnych elementów tego auta. W tym miejscu warto też napisać o innej rzeczy. Musiałem wymienić przedni dyfer za ... 3500zł, bo oczywiście tylko oryginalne części można zdobyć. Tylko dlatego to zrobiłem, że auto jest w ogólnym stanie dobrym i żal mi go było wywalać na złom. NIE KUPUJCIE WERSJI 4x4!
~Dario
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Odkręca się płytka piątego biegu, trzeba rozbierać skrzynię - to częsty przypadek, trzeba wymienić tylko małe wkręty, ale niestety zdjąć całą skrzynię - kosztowne. Ciężko również wchodzi wsteczny
~N a t a l a
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Jedną skrzynię wymieniłam już bo się posypała. Niestety to koszt 1600 zł. Nowa skrzynia (używana) na razie działa ale dwójka i wsteczny ciężko wchodzą
~Adam Kluska Kraków
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
niechlujnie zamontowana fabrycznie poluzowała się po6-ciu tysiącach p rzebiegu. Kosztowna naprawa 2000 zł,bieg wsteczny bardzo kiepsko wchodzi
~Kta
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Podobno się psuje... Mi się nie psuła, dobre przełożenia, elastyczna.
Suzuki Baleno II Kombi