Oceny Suzuki Baleno II Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1998-2002

Najnowsze oceny Suzuki Baleno II Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1998-2002

4,1
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
samochód bardzo rzadko spotykany na naszych drogach. Zwłaszcza wersja kombi z silnikiem diesla. A szkoda bo to naprawdę godne uwagi auto. Kupiłem go przez przypadek. Znajomy sprzedawał auto a ja byłem już zmęczony szukaniem solidnego bezwypadkowego samochodu, który miał służyć mi do codziennych dojazdów do pracy. Baleno jeżdżę już od dwóch lat więc myślę, że nadszedł czas aby podzielić się wrażeniami. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po kupnie...
~sieru@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód sympatyczny i przyjemny. Kupowałem go zmyślą o przeznaczeniu rodzinnym i sprawdza się bardzo dobrze. Przestrzeń bagażowa + rylingi spokojnie wystarczają na zapakowanie się z rodzinką 4 osobową na wakacje. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej w naszym kraju przez co z częściami będzie łatwiej.
~KRYStyna
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Cena była bardzo atrakcyjna łącznie z zimówkami więc tylko głupi miałby zastrzeżenia. Autko jest ładne i nieczęsto spotykane jeżdzi sie wygodnie i co najwazniejsze PEWNIE. Po doświadczeniach z "niemiecka solidnościa" to prawdziwa frajda jezdzić SUZUKI. Gdyby jeszcze ten silnik był japoński to byłoby wspaniale.
3,8
~psikur
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Silnik głośny lecz da się do tego przywyknąć . Najgorsze jest jednak to iż nie jesto \"dobra japońska produkcja \" lecz stale sieknący (uszczelniacze półosi)francuz . 55kW to nie za wiele ale da się tym tym całkiem żwawo poruszać . (Silnik)
~arti
3,3
~lucjan
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Silnik głośny nawet jak na diesla, poza tym trochę za mało mocy. Przy włączonej klimie samochód strasznie "mułowaty" i mało elastyczny. Ale czego tu wymagać od starej jednostki zaadaptowanej bodaj z Peugeota. (Silnik)
Suzuki Baleno II Kombi