Lista ocen Suzuki Baleno II (81) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mufloniasty
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ja wiem że to jest auto 3-drzwiowe, jednak w porównaniu z małymi francuzami (Peugeot 205, 106, R5, Citroen AX, Saxo) - jest ciasno. Mało miejsca na nogi z tyłu. Mimo z to przodu bardzo dobrze i osoba o wzroście >180 spokojnie ułoży się wygodnie za kierownicą - pytanie co powie na to pasażer za nią. Da się w 4 osoby pojechać na festiwal z polem namiotowym.
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
przestrzeń miło zaskakuje. pomimo wysokiego wzrostu nie brakuje mi miejsca na nogi i nad głową. pasażerowie z tyłu również nie narzekają na brak miejsca na nogi mimo cofniętego fotela kierowcy.Ogólnie auto większe w środku niż na zewnątrz. Pakowny bagażnik, który po złożeniu dzielonej tylnej kanapy staje się naprawdę wielki.
~Michał
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mam 180 cm i po ustawieniu fotela kierowcy spokojnie się za nim mieszczę. 4 osoby podróżują komfortowo. Na uwagę zasługują kubełkowe fotele, które dobrze trzymają na boki i są bardzo wygodne. Jadąc samochodem mój kręgosłup odpoczywa :)
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Samochod nie powala iloscia miejsca, jednak osoby o wzroscie ponizej 200cm znajda w nim dla siebie dosc miejsca. Problem moze pojawic sie z tylu, niestety ale auto nie daje zbyt duzo miejsca na nogi, podobnie jak na glowe przy wiekszym wzroscie.
~grzegorz78
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Nie za dużo miejsca, ale dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci w sam raz. To w sumie małe kombi. Jednak nawet z dodatkowym dorosłym z tyłu i kompletem bagaży, podróż nad polskie morze, czy włoskie, nie przysparza problemów.
~RONIN666
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
BARDZO BARDZO WYGODNE (PRAWIE KUBEŁKOWE TRZYMANIE) PRZEDNIE SIEDZENIA - DUŻA ZALETA. Na tylnich siedzi się "głęboko" dzięki czemu nawet w miarę wysoka osoba nie ma problemów z głową - duży plus w porównaniu z np. oplem astrą.
~Zuki
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
Z przodu pod dostatkiem, fotele dobrze wyprofilowane, nawet po tylku kilometrach nie straciły profilu. Z tyłu - na nogi starczy, nad głów.a też ale to nie Voyager:P Wiele schowków np. na przednich fotelach, w drzwiach...
~jerry 73
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Ocena tylko przestrzeni kierowcy. Wygodny fotel z regulacją wysokości o odpowiedniej twardości i wielkości siedziska. Aby usiąść wygodnie trzeba trochę pobawić się fotelem ale efekt ok. 400 - 500 km i nic nie boli kierowcy.
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
bagażnik jak dla mojej rodziny 2+1 w sam raz myślę że spokojnie wystarczyłby na 2+2.Jeżdzę w długie trasy jeszcze dodatkowo z teściami (dziecko w foteliku) i miejsca nikomu nie brakuje.
~kkk
Hatchback 1.6 i 16V 96KM 71kW
jak na te gabaryty lepiej byc nie może . 4 osoby+ bagaz i siedziska są akurat ani za twarde ani za miekkie jak np. w reno . Nie ma porównania np. do fabii (twarde siedzenia+ tylne oparcia pionowe jak w zuku)