Lista ocen Suzuki Baleno II (84) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sekan
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Uważam że jak na taka dynamikę i komfort to 7-8l w korkach to idealne spalanie.Sprawdzane wielokrotnie bo sam nie dowierzałem,ale to prawda. Zimą,miasto w korkach i śniegu 10 l.
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Mój pali około 10-11 l LPG, benzyny - nawet nie wiem, nie używam :) Co ciekawe przy moim stylu jazdy spalanie jest mniej więcej takie same w mieście i na trasie...
~lucjan
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Zużycie paliwa podobne do konkurentów w tej klasie, niestety koszty zarówno części jak i napraw gigantyczne. Po przejechaniu 200 tys. radzę szybko sprzedawać bo zaczyna się sypać.
~masol
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
bardzo niskie spalanie - miałem eskorta kombi z takim samym silnikiem i nie wziął na trasie mniej niż 6,7l/100km, a ten bez problemów zchodzi poniżej 6l/100km i nie terkam 60/h :)
~Szczeki_kac@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Mi pali 10 litrów LPG.W mieście i po trasie tyle samo.Z klimą potrafi i 11,5. Po trasie jeżdże średnio 130-140km/h (ok 4000 obr/min).Przy jeździe do 120 km/h spala 9 litrów LPG
~Maciek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Zuzycie paliwa jak dla mnie na taki silnik ok. 9 litrow po miescie. ok 7(max 120km/h) w trasie . To co tam wpisalem nizej to takie szacunki bo nie kontroluje tego dokladnie
~czex1983@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 96KM 71kW
Mój bardzo dużo pali ale moze to być wynikiem bardzo dynamicznej jazdy. Koszty przegladów w normie ale tylko poza ASO. Ceny czesci bardzo duże-szyba przednia prawa-670zl !!!
~Maniek
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
ekonomizność - doskonale w trasie ok 5,5/100km miasto 7,5km , niestety na części trzeba czekać, lecz w większości większych hurtowni jeden do dwóch dni
~DK
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
W trybie miejskim (zakorkowane 130 tys. miasto w górach) pali ok 9 litrów gazu. Benzyny rzecz jasna mniej. Na trasie oczywiscie spada nizej.
~przemek
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
niskie zuzycie paliwa, niskie oplaty, przecietne ceny czesci zamiennych(poza serwisem oczywiscie- tam jest strasznie drogo) wysoka niezawodność.