Lista ocen Suzuki Baleno II Sedan (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jazda Baleno to czysta przyjemność. Składa się na to progresywny układ wspomagania kierownicy i niezależne zawieszenie tylnych kół. Co ciekawe Ford w czasie premiery Focusa chwalił się tym rozwiązaniem mówiąc, że jako 1 wprowadza taką innowacje. Suzuki zrobiło to już w latach 80 w modelu Swift :) Baleno świetnie trzyma się drogi, prowadzi się precyzyjnie a zawieszenie jest twarde i zarazem trwałe. Seryjne opony 175/70/13 warto zamienić na...
~madpicek@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
Mam mieszane uczucia, wydaje mi sie ze zawieszenie dość głośno pracuje, mimo dobrych amortyzatorów np. rzuca na torowiskach ale wiekszych problemów nie mialem. Nadsterowny w szybkich zakretach podczas hamowania ale ładnie można go opanować. Wystarczajaco stabilny przy gwałtownych skrętach. Dla mnie móglby być twardszy.
~Hoodzix
Sedan 1.8 i 16V 121KM 89kW
Jezdzi precyzyjnie, dopoki nie zacznie mocno wiac. Mam z przodu obnizone zawieszenie o 30mm i taki uklad sprawuje sie bardzo dobrze. Maly minus za zbyt mocne wspomaganie kierownicy.
~kanar00
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
Trzyma sie drogi jak powinien. Polecam zalozycz alu felgi i opony 14/185 lepiej trzyma sie drogi w zamian pokazuje 20 mniej na liczniku
~HDRCarsBijacz
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jeżdżę na \"13tkach\" i może dlatego nie trzyma się idealnie drogi,aczkolwiek prowadzi się naprawdę dobrze :)
~Suzuki fan.
Sedan 1.8 i 16V 121KM 89kW
zmienna twerdość amortyzatorów ss/sc , opcja konfort zbyt miękka na naszych drogach , w opcji sport jest twardo ale głośno.
~Bartek P.
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Świetnie trzyma sie drogi. Wymieniłem tylko łączniki stabilizatora i klocki hamulcowe.
~misiki 2
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
jest samochodem który świetnie trzyma się drygi , a na śliskiej powierzchni pozwala kontrolować poślizgi
~RONIN666
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
W porządku. Dobra relacja między komfortem jazdy a trzymaniem się drogi. SUPER PROMIEŃ ZAWRACANIA!
~adam 50 lat
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
twarde zawieszenie i niee ma mocnych na zakrętach ,na długich trasach po naszych drogach nie kazdy wytrzyma
Suzuki Baleno II Sedan