Oceny Suzuki Baleno II Sedan

Oceny Suzuki Baleno II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Suzuki Baleno II Sedan

~Michał
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto kupiłem za 6500 zł + opłaty (auto sprowadzone z Niemiec). Za tą cenę otrzymałem auto praktycznie w pełni wyposażone i bardzo dobrze utrzymane. Za auta konkurencyjnych marek musiałbym zapłacić 2x tyle. To auto jest bardzo niedocenione w naszym kraju, nie potrafię zrozumieć dlaczego? Ceny utrzymania są śmieszne, części stały się tanie i łatwo dostępne (np. kompletny rozrząd to koszt tylko 100 zł !!!), poza tym auto wymaga tylko czynności...
~RONIN666
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
Bardzo dobre auto w swojej klasie i roczniku. Super przednie siedzenia, z tyłu nawet wysocy pasażerowie mają miejsce na głowę, rodzinne, super promień zawracania, silnik dynamiczny, sportowy pomruk silnika, linia karoserii spokojna ale ponadczasowa, chromowane obrzeża okien dodają szyku autu, nie nadzwyczajne wyciszenie, bezawaryjne (japończyk to japończyk- proszę zerknąć na stronę Dekry gdzie Suzuki Swift jest w czołówce bezawaryjnych aut)!...
~uzi
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
Najważniejsze jest to, że auto jest niezawodne. Przejechałem 2 długie tracy: ok 5 i ok 7 tys. km. całkowicie bezproblemowo. Spalanie na naprawdę niskim poziomie no i silnik w miarę dynamiczny. No i cena auta używanego jest stosunkowo niska. POLECAM
~adam 50 lat
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
nie mam zamiaru niczego innego kupować a miałem malucha jak każdy chyba ,poloneza,cinqeczento,uno 1,4 corse,jelcza,żuka,reno trafica nie chodzi o marke tylko o doświadczenie w jeżdżeniu i eksploatacji mam zawodowe od 81 roku i życzeszczęścia na drodze
~Hoodzix
Sedan 1.8 i 16V 121KM 89kW
Posiadam auto 4 lata i chociaz nie obylo sie bez problemow, to auto nie zawodzi.
~Bartek P.
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Za niewielkie pieniądze - mnóstwo radości i spokoju z bezawaryjnej i przyjemnej jazdy.
~doris
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
samochód wyposażony we wszelkie "bajery" wygony, doskonały dla kobiety, w miarę ekonomiczny, polecam.
~seba
Sedan 1.8 i 16V 121KM 89kW
caloksztalt 4,5 powinno byc, dobre autko za dobra cene
~Marcin Włodarski
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogólnie maszyna jest elegancka, praktyczna, i można sie do niej przywiązać
~Zuki
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
Świetne auto dla Polaka - Nizdużo pali, kosztuje w komisie grosze. Części drogie ale nogdy ich raczej nie zamówisz!
Suzuki Baleno II Sedan