Ocena kierowcy - Suzuki Ignis II Hatchback

manolo.stach@op.pl, 17 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 94KM 69kW
Rok produkcji 2004
Suzuki Ignis II Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Ogolnie jestem bardzo z niego zadowolony. Po kupnie tego samochodu wrocila do mnie radosc z jazdy samochodem. teraz nawet gdy wybieram sie do sklepu 200m dalej, jade autem. Jest w nim bardzo przyjemnie i polecam go wszystkim mlodym rodzicom (Mam 21 lat, zone i dziecko). Jest to samochod ktory idealnie wpasowal sie w potrzeby mojej rodziny. Pozdrawiam.
Jak dla mnie wystarczajacy, pracuje w miare cicho i potrafi przyspieszyc kiedy trzeba. Jazda na wysokich obrotach daje satysfakcje.
Czasami bardzo irytujaca. Biegi wchodza ciezko (szczegolnie 3 przy redukcji z 4). Wsteczny tez nie zawsze za pierwszym razem.
Prowadzi sie doskonale, nie mam zadnych zastrzezen. Troche podskakuje na wybojach ale jako ze nie mieszkam w Polsce i w moim miescie drogi sa wysmienite wcale tego nie odczuwam.
Wszystko w najlepszym porzadku poza widocznoscia do tylu (tragiczna!!!)
Wszystko w zasiegu reki, zadnych klopotow z obsluga radia itp.
Grzeje i chlodzi sprawnie i szybko lecz jednak troche za glosno.
Nic dodac nic ujac.
Pod wzgedem halasu silnika jest calkiem niezle lecz jezeli chodzi o szum wiatru przy szybszej jezdzie to nie jest juz tak dobrze. Przy dluzszej trasie staje sie to uciazliwe i musze podkrecac glosnosc radia.
Moim zdaniem zuzywa on troche wiecej paliwa niz podaje producent ale nie jest zle. Moim zdaniem jest lepiej niz w Fiescie 1.25 ktora mialem wczesniej.
Moim zdaniem za te pieniadze jest to rozsadny wybor.
Nie ma sie do czego przyczepic (na razie)
Jak w szwajcarskim zegarku.
Suzuki Ignis II Hatchback