Oceny Suzuki Liana Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW 2004-2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki Liana Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW 2004-2007

~Łukasz
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Idealne, rodzinne auto. Niskie spalanie. Całkiem wygodne jak na swoje rozmiary. A przede wszystkim bezawaryjne. Jedynymi mankamentami był dość słaby silnik (1.4 DDis), ale rekompensował niskim spalaniem (w trasie nawet poniżej 5 l/100 km) - powszechnie wskazywany grube słupki przy oknie przednim, ograniczające nieco widoczność. I to w zasadzie tyle... Gdyby mi go nie zniszczono, jeździłbym nim dalej.
~mmalin02
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
ogolnie autko polecam wszystkim komu nie zalezy na zawrotnuych osiagach nie znaczy tez ze jest wolowate kiedy wkreci sie na obroty idzie jak strzala jest bardzo oszczednie i komfortowe moglo by byc cichsze ale w stosuynku ceny do jakosci wypada u mnie bardzo dobrze
~gregpaw@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Kupiłem diesla bo potrzebne było ekonomiczne auto. Gdyby nie problem z "kretynami" z AUTOPORADA było by jeszcze fajniej. Przez ponad 3 tygodnie nie potrafili zlokalizować usterki świecy zarowej. Zmieniłem serwis i jest ok. Po 15 tyś nic się nie dzieje. Dobra cena, dobry towar, dobre uzytkowanie.
~grooniar@yahoo.com
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Auto oszczędne, pojemne, w sumie bez awaryjne. Był problem z kontrolką podgrzewania świecy żarowej. Polskie serwisy nie mogły zlokalizować usterki przy pom. komputera. Zrobili to dopiero Słowacy, chociaż diesli nie mają w sprzedaży/!!!/ Naprawa na słowacji - 2 dni sprowadzenie częsci / moduł elektroniczny/ 1 dzień naprawa - umyte i odkurzone auto. Wieczorem z mechanikami piliśmy piwo i gadaliśmy o ... Suzuki diesel . Oni mają Liane 4X4. Fajnie...
~znajacypasazer
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
jak to japonczyk-technicznie bardfzo dobry ale przydaloby sie jeszcze wiecej ,,komfortu``-np.taki plastik z tylu jaki jest z przodu,lampki w dole drzwi,regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach,jakies EBD-cos jeszcze oprocz ABSu.Ze względu na zla widocznosc tulu moglby byc ESP choc nie jest to nieodzowne
~marek_dedream@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Doskonale zostawiam dla Rols Royca. Tutaj faktycznie jak chłopaki z TOP GEARU - Rozsądny samochód za rozsądną cenę. Jak na potrzeby 3 osobowej rodziny - rewelacyjnie.

Usterki Suzuki Liana

Suzuki Liana – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gregpaw@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Za te pieniądze dobry zakup. Ekonomiczny i brzydki. Ale prowadzi się całkiem ok. Wrażliwy tylko na boczny wiatr ale po jakimś czasie skutecznie sie go kontroluje :) Polecam i jeszcze raz polecam
4,1
~Adabler
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Naprawdę miłą i przyjemna jazda - szybko się zbiera, miło wyprzedza. A przy tym mało pali (Silnik)
~T>G>
~paweł
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
bez uwag. Sympatyczny mruczek ale jak trzeba bardzo zwawy (Silnik)
Suzuki Liana Hatchback