Lista ocen Suzuki Liana (152)

~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Za takie pieniądze trudno kupić coś podobnego z takim wyposażeniem, bardzo estetyczne wnętrze, niezłe materiały......i to co od razu doceniłem....świetne audio jak na fabryczy zestawik.
3,5
~Wikuś
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Dobrze wyposazony samochód, dosć oryginalny. dobra propozycja dla kierowców krórzy mało jeżdżą. Wygodny dla starszych osób. jak dla mnie ma zadrogie części i pali zbyt dużo. Denerwuje mnie wyświetlacz wskażniu paliwa. Zatankujesz za 50 zł, jeszcze rezerwa sie swieci. W Matizie bylo prawie 1/3 zbiornika:).
~Prudi Wawa prudi@poczta.fm
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Jest to samochodzik prosto z Japoni i to odrazu widać, jakość wykonania jest przyzwoita, jest to samochód typowo rodzinny, chociaż można trochę poszaleć na naszych szosach. Polecam to autko ja jak narazie jestem zadowolony a potem czas pokaże. A cha jeszcze jedno o pasek rozrządu nie trzeba się martwić poprostu łańcuch :-)
~Araya
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Jeżdżę Lianką od 9 lat. Nigdy nic w niej nie nawaliło. Regularnie serwisowana zgodnie z zaleceniami wg książki serwisowej w Veu Vert. Soldny oryginalny Japończyk, który jest niezawodny. Jedyny mankament to trochę głośna praca przy bardzo dużych prędkościach.
~mika
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
bardzo dobre auto, w korzystnej cenie, licze na niezawodność japończyka (po wcześniejszych przygodach z francuzem). Mały minusik za niedopracowane wyciszenie, choć powoli sie przyzwyczajam
~marco polo
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
moim zdaniem to autko jest bardzo dobre dla 4 osobowej rodziny , zarówna do jazd miejskich jak i wyjazdów w trasę - kraj , zagranica . Ostatnio leję do baku tylko paliwo 98 i widać różnicę w pracy silnika i ekonomiczności spalania paliwa na 100 km . Dynamika też jest o wiele lepsza niz na paliwie 95 . Wykonanie japońskie tego samochodu jest nader widoczne i pozytywne .
~gregpaw@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Za te pieniądze dobry zakup. Ekonomiczny i brzydki. Ale prowadzi się całkiem ok. Wrażliwy tylko na boczny wiatr ale po jakimś czasie skutecznie sie go kontroluje :) Polecam i jeszcze raz polecam
~Kamil
Kombi 2.3 i 16V 155KM 114kW
Rewelacyjny silnik (Aerio, 2.3 155km), bardzo \"zrywny\" a przy tym niesamowicie oszczędny - spalanie na poziomie 9l w mieście i 8l w trasie. To dziwne, bo znajomy ma europejską lianę z silnikiem 1,6 i pali mu tyle samo, choć mniejsza moc i mniejszy silnik. Niewielki minus za głośniejszą pracę powyżej 3000 obrotów. (Silnik)
~Smok
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Za te pieniądze to super. Świetne wyposażenie, mocny silnik. Brać.
~marian
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
niezła praca, szybko sie zbiera i mozna nim nawet na 5 biegu przy predkosci 50 dodac gazu i idzie - niezłe (Silnik)