Lista ocen Suzuki Splash Hatchback 1.0 65KM 48kW 2008-2012 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojnart
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Silnik dobrze ciągnie, ale po wkręceniu się na obroty pow.3000rpm. Ze względu na zbyt małą pojemność w stosunku do masy auta, efekt hamowania silnikiem mało skuteczny. Producent nie pomyślał o oszczędzaniu hamulców i odpowiednim sterowaniu zaworami. Brak inteligentnej pracy na ubogiej mieszance, powoduje że eko jazda to 70km/h na 5 biegu. Jako samochód miejski powinien bardziej dbać o zużycie paliwa.
~Missi
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Jak na silnik 1.0 to dobrze. Samochód użytkowany głównie po mieście i z jedną osobą na pokładzie. Gdy jadę z 4 osobami z włączoną klimą i pod górkę mocy wyraźnie brakuje. Silnik ma 3 cylindry więc na wolnych obrotach trochę wibruje.
~Michał
Hatchback 1.0 65KM 48kW
1.0 to zdecydowanie za mało chyba że używasz tylko do wyjazdów na zakupy. Polecam większy motor. Co gorsza dołożyłem gaz i o dynamicznej jeździe mogę jedynie pomarzyć;)
~Pani kierowniczka
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Samochód z takim silnikiem daje sobie radę nie tylko w mieście ale także w trasie, a i pod bardzo piaszczystą górę też podjedzie i pchać ani ciągną go nie trzeba.
~M
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Jak się rozpędzi to sunie pod górkę na 4 czy 5. Ale zazwyczaj trzeba regulować bieg.
~rossi
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Mimo 3 cylindrow swietnie radzi sobie z dosc ciezkim autkiem.Bezawaryjny.
~borys
głośny na wysokich obrotach, ale dobrze sobie radzi nawet jak na 1.0
~imię i nazwisko :)
Silnik jest 3 cylindrowy, dlatego zawsze będzie mu brakowało kultury pracy
~Pozytywnie zaskoczony
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Trzeba trochę wkręcać na obroty ale daje radę .
Suzuki Splash Hatchback