Lista ocen Suzuki Swift II (31)

3,7
~osa
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Jeśli ktoś kupi dość młode i zadbane czyt( nieskorodowane ) auto będzie mieć sporo uciechy . Niestety nowsze roczniki wyposażone są w wiekszości w silniki 1.0 a to już nie daje takiej frajdy a spalanie tylko minimalnie mniejsze . Auta w sedanie albo HB 4 drzwiowe mnie osobiscie się nie podobają . Ale każdy ma swój gust . Ale generalnie każdy swift jest autem bezawaryjnym i ekonomicznycznym oraz tanim ...a jeśli szukasz wygody komfortu i...
~SUZA THE BEST
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Doskonałe auto dla ludu. Tani, ekonomiczny, niezawodny - nawet zawieszenie daje rady na naszych poligonach doświadczalnych zwanych drogami. W zeszłym roku Węgrzy zakończyli produkcję Swifta - ciekawe czy następca też będzie taki "dla ludu"
3,8
~Lolek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Auto zrywne , mało awaryjne , oszczędne . Nigdy nie bałem się jechać nim dalej ..jak wyjedziesz sprawnym to sprawnym też wrócisz . Żadnych niespodzianek przykrych nie dostarcza ..jedynie zdziwisz się jak dużo jeszcze paliwa w baku zostało :) . Jest to juz mój trzeci taki sam swift .Dlaczego nie kupiłem czegoś innego ? , nie dlatego ze swift jest jakims super samochodem lub nie podobają się inne - poprostu jego zakup okazywał się zawsze...
~Yonek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Bardzo dobre i chyba niedoceniane przez dużą część kierowców auto.Mało pali,nie zostaje w tyle.W sam raz dla młodych osób lub małej rodziny
~toress
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
kupiłem ten samochód bo miał klimę i oczarował mnie następny tez bedzi suzuki jako mechanik oceniam go bardzo wysoko a mam do czego przyrównać polecam
~arkano
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Jak zegarek , przy zalecanej stałej opiece tj wymianie płynów paska rozrządu itd. (Silnik)
3,7
~Dredd-D1
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Pomimo Swoich 14 lat Silnik jest na nowy regularna zmiana olejów u filtrów i a silnik w środku jak nowy (tak mówił mechanik). A na świtach zbiera sie bardzo dobrze niekiedy i BMW z tyłu zostaje :](do pewnego momentu :P) (Silnik)
~Mariusz Zdeb (wildcat@polbox.com)
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Należy pochawlić samochód - jak by nie było składany na Węgrzech - trochę drogie części, jednak jak na razie nie było potrzby żadnej wymiany - oby tak dalej.
~jojoj
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
silnik jest najlepszy w tym samochodzie do 120 km/h ide rowno z A6 2.5 tdi do tego oszczedny i bezawaryjny (Silnik)
~pietrzak@waw.net.pl
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Wersja węgierska. Nadwozie: ogniska korozji na dachu w okolicy przedniej szyby pojawiły się po trzech latach ekploatacji. Pojazdem przejechałem 134000 km. Innych usterek, poza wymienionymi w punktach 11 i 12 nie było.