Lista ocen Suzuki Swift II (282)

~Łukasz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Autko warte polecenia. Ma dużo pozytywnych cech, rzadko można się doczepić do minusów- wszystko zależy od stanu w jakim go nabywamy. Ja musiałem trochę dołożyć, ale teraz wiem czy jeżdżę i wiem, że posłuży mi kilka dobrych lat. Polecam dla młodych kierowców, naprawdę jest czym pojeździć (nikt nie wierzy, że tak zrywny jest silnik 993 cm3, dopóki nie podniosę maski :D).
~Kapą
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
ekonomicznośc auta jest jego wielkim plusem. Samochód traci troche na ergonomii (odradzam długie wycieczki z całą rodziną) i wyciszeniu. Ocena ogólna to bardzo mocna 4!.
~Yellow+
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Rewelacyjne autko: auto na ciezkie czasy: niezawodne, porzadne wykonane, ekonomiczne.TROCHE STARODAWNY DESIGN-ale za to mozliwosc zakupu mnostwa czesci z odzysku, choc tez rzadko pewnie sie beda przydawac, BOP AUTLO FAKTYCZNIE JEST SUPER NIEZAWODNE.
~benny412
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Świetne autko dla młodych ludzi ceniących przede wszystkim oszczednośc, autko ma lepsze odejście jak sc, cc, tico itp. ja polecam swifta 1.0 i 1.3gs. Ten ostatni ma "kopa" - miałem okazje sie przejechać (tylko spalanie nieco większe).
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Niezawodny, stosunkowo tani - również w eksploatacji ekonomiczny, zwinny, z dużym bagażnikiem /sedan/ i jak dotychczas niekorodujący. Może nie jest super wygodny / trochę twardy i jednak głośny w środku/, ale wart jest polecenia i wcale nie trzeba wstydzić się go na drodze, przy ruszaniu czy wyprzedzaniu innych. Przydałyby się większe i szersze opony. Podsumowując - naprawdę, nie mam powodów do narzekania na ten niezbyt wielki, ale sympatyczny...
4,1
~andygoleniow@o2.pl
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Nie oszukujmy się 68KM to nie rakieta ale silnik radzi sobie dość sprawnie. Mam wersję cabrio więc kilka kilogramów mniej waży i silnik mam mniej roboty niż w normalnym swiftcie. Ale silnik wystarczający na cabrio gdzie przyjemność jazdy bez dachu jest najważniejsza i prędkość i przyspiecha nie ma takiego znaczenia (Silnik)
~Yonek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Bardzo dobre i chyba niedoceniane przez dużą część kierowców auto.Mało pali,nie zostaje w tyle.W sam raz dla młodych osób lub małej rodziny
~mr.Snajper@interia.pl
Hatchback 1.3 GTi 101KM 74kW
Rewelacja, chciałem kupić małe szybkie i żeby mało paliło, i mam !
~Graba
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Jak na auto 14 letnie jest wspaniale. golfy i inne sprzety z za zachodniej granicy nie maja do niego polotu
~A SWIFT(ak) jedzie i zawija asfalt
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
do pracy i na weekend, chociaż mały bagażnik ale dzielona kanapa z przodu duuużo miejsca jak na malucha (CH/5D) zrywny zwinny i żwawy - (eng. SWIFT)