Oceny Suzuki Swift II Sedan 1.6 i 92KM 68kW 1990-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki Swift II Sedan 1.6 i 92KM 68kW 1990-1995

~Kuba
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Polecam wszystkim serdecznie, jak na 25 letni samochód spisuje się rewelacyjnie. Powoli zaczyna go brac korozja, ale dalej jezdzi. Nie wiem jaki ma przebieg, bo ma 5 cyfrowy licznik, rownie dobrze moze byc to 136 jak 936 tys km
~Łukasz
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Kto ma niech się cieszy heh. Jak dla mnie auto ideał. NIEZAWODNOŚĆ , EKONOMICZNOŚĆ ZRYWNOŚĆ-to są główne cechy i zalety.Nigdy mnie nie zawiódł w drodze , zawsze dojechałem do celu. i to mi się w nim podoba. Auto ma 19 lat i będę nim jeździł dotąd aż padnie naprawde i powie że idzie na emeryture hehehe. NOWE SWIFTY TO CHYBA NIE TO SAMO CO KIEDYŚ , CIEKAWI MNIE TO BARDZO.
~graba87@o2.pl
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Juz go nie mam bo jakis pijany kierowca wjechal mi w tyl samochodu przy predkosci 150km/h, pol samochodu nie ma, ale ja na szczescie przezylem bez zadnych powaznych obrazen. Wiec moge stwierdzic ze jest bezpiecznym samochodem.
~Remik
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Jak na przejechane kilometry tym autem nie mam zastrzeżeń auto sprawuje się super,jak na ten rocznik nie widać rdzy i z ekonomiką silnika naprawde super latem jechałem w Niemczech po autostradzie z prędkością 140-160km i spalił mi ok 8l gazu na 100km.Polecam to autko wszystkim
~Chain
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Mała pojemność kieszeni w dzrwiach, nie wchodzi saszetka z dokumentami.Wzornictwo wnętrza bez wielkiego polotu.Za to dużo elektryki CZ,ESz x 4,EL,Podgrzewane fotele,regulacja kierownicy,Szyberdach.Autem nie trzęsie na nierównościach.Układ kierowniczy precyzyjny na tyle że przy braku wspomagania łatwo jest manewrować.
3,8
~Jaco
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Bardzo dobre auto jak na owe czasy jeżdziłem nim 6 lat bez poważniejszych usterek niezawodne i ekonomiczne w połączeniu w dosyć dobrymi osiągami.
~rower331
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Jest to idealny materiał na pierwszy samochód. Polecam szczególnie tym którzy nie chcą każdej złotówki pakować w samochód i nie muszę podróżować w luksusach.
~Graba
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Jak na auto 14 letnie jest wspaniale. golfy i inne sprzety z za zachodniej granicy nie maja do niego polotu
~vipiusz
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Jak na auto z 93r to nic nie da sie zarzucic. Troche korozji na drzwiach - ale to normalne, Naprawdę polecam każdemu SUZUKI - przereklamowane Ople i WW niech sie schowają.
~MACIEK
Sedan 1.6 i 92KM 68kW
Autko zwinne, bezawaryjne, oszczędne z bogatym wyposażeniem.Polecam Suzuki Swift Sedan 1.6 16V GLX.
Suzuki Swift II Sedan