Lista ocen Suzuki Swift III (303)

3,7
~paruch@go2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Miała być fabia, ale wybrałem wariant: "dynamika". Jestem happy, a będę jeszcze happszy jak przestanie trzeszczeć :)
~jacekroz@tlen.pl
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Moja Suzie jest super, jesli jej wybaczyc fakt, ze jest kanciasta, malo nowoczesna i malo atrakcyjna wizualnie. Nie zgadzam sie z opiniami o braku wyposazenia praktycznego, u mnie sa kieszonki na drzwiach, elektryczne szyby i lusterka, centralny zamek. Poza Suzie jezdze na co dzien Punto 1.2 i choc czuje roznice, to chetnie ukladam sie w nisko osadzonym fotelu mojej granatowej Japonskiej brzyduli, jest troche glosna, ale lubie to brzmienie...
~remyzero@poczta.onet.pl
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Jak za te pieniądze jest to kapitalne auto. Oczywiście jeśli ktoś oczekuje wysokiej klasy materiałów wewnątrz lub świetnego komfortu będzie rozczarowany, ale realnie patrząc jest to niezawodny samochód, który sprawia przyjemność z jazdy i można go polubić.
~Dominik
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Małe z pozoru, autko sprane, zwinne, niezawodne, POLECAM, BTW bagażnik nie jest zbyt pojemny (jak ktoś jeździł przedtem dużym autem to boleśnie to odczuje)
~Dominik
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Polecam, jak ktoś nie potrzebuje superwypasionej fury, demona prędkości,super komfortu, niesomowitego designu. Zależy mu jednak na NIEZAWODNOŚCI, wygodzie. Ja swojego nie sprzedam - jak będę chciał coś nowego to swój przekażę komuś w rodzinie.
3,8
~gstefaniak@yahoo.com
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
tak ogónie jest ok, ale jest pare rzeczy które mnie denerwują np: brak wyświetlacza rezerwy, brak lampy w bagażniku i w schowku, lampa w samochodzie jest za słaba i w nocy prawie nic nie widać na tylnim siedzeniu, brak lusterka dla pasażera w kurtynie przeciw słonecznej. ogrzewanie nóg, kiepskie zagłówki z tyłu i bardzo kiepska jakość plastiku w samochodzie(w zime czasem skrzypi)
~Piotr B.
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Polecam świetne auto dla młodych, 2 osobowej rodziny z niezbyt zasobnym portfelem.
~cimir@op,pl
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Silniczek pracuje równo , bez względu na porę roku. Bardzo mile byłem zaskoczony , kiedy przy kilkunastostopniowych mrozach Zuźka odpalała bez problemu , a mazda sąsiada już nie bardzo:) (Silnik)
~apofiss
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Autko chyba jedne z lepszych w swojej klasie. Doskonałe wyposażenie: 2 poduszki, ABS, elektryczne szyby i lusterka, regulacja wysokości świateł, centralny zamek i immobilazer. Miałem kupić seicento (gołe bez niczego) ale kupiłem suzi.
~Marysia
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
PO PROSTU SUPER SAMOCHODZIK DO CODZIENNEGO BEZSTRESOWEGO UZYTKU !!!!!!!! GORĄCO POLECAM